Villa Polanka

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Działający na rynku mieszkaniowym deweloper Arkada Invest wkraczała na rynek z prestiżową propozycją. Nowa inwestycja budowlana nosiła nazwę Villa Polanka i była skierowana do osób z dość zasobnym portfelem. Villa Polanka to ekskluzywne apartamenty, z myślą o klientach którzy cenią luksus, elegancję oraz wygodę.

WYZWANIE

Inwestycja Villa Polanka charakteryzowała się podniesionym, a raczej wysokim standardem, co miała za zadanie podkreślić nowa tożsamość wizualna i dalej idąca kampania promocyjna tej inwestycji. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, wyszukane wykończenie plus zaawansowana technologia zastosowana w budynku, a ponadto wyjątkowo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie bydgoskiego Balatonu sytuowały inwestycję Arkady Invest w sektorze ofert luksusowych. Wyzwaniem dla naszych grafików było uwypuklenie tych cech unikając popadania w „próżność”.

REALIZACJA

Przystępując do pracy nad wizerunkiem Villi Polanka zrezygnowaliśmy z jakiejkolwiek „barokowości” stawiając na wyrafinowaną prostotę. Czystość formy i minimalizm grafiki uznaliśmy jako klucz do sukcesu. Kolorem dominującym uczyniliśmy głęboki, szlachetny brąz, uzupełniającym – świeżą trawiastą zieleń. Stworzyliśmy logo oparte o prostą, indywidualnie zaprojektowaną czcionkę, w którą wkomponowany został graficzny element symbolizujący roślinność. Oryginalnym zabiegiem w kreowaniu linii graficznej było wykorzystanie typografii jako elementu graficznego konstruującego kompozycję. Pragnęliśmy nadać marce charakterystyczną i unikalną tożsamość wizualną, dlatego – oprócz mocnych brył nowoczesnej typografii – ważnym elementem identyfikacji uczyniliśmy lekki rysunek o szkicowym charakterze. Ten rysunek dookreśla przedstawienia wizualizacji budynku – nachodzi na zdjęcia, kontynuuje je, podbija istotne elementy fotografii. Mocne, techniczne bryły połączone z lekkim artystycznym rysunkiem dają bardzo nowoczesny wyraz wizualny. Nieoczywisty w odbiorze przekaz sytuuje ofertę mieszkaniową naszego klienta w kategorii ekskluzywnych, nietuzinkowych, dostępnych tylko dla niektórych.

ZADANIA WYKONANE
  • logo marki
  • identyfikacja wizualna
  • katalog reklamowy
  • ulotki reklamowe
  • reklamy prasowe
  • billboardy
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona www dla marki to informacja i reklama

Obecnie tworzone strony internetowe dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, które to wyśmienicie funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dziś taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach idzie o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony internetowej

Nasze działanie polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a dokładniej współczesne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą profesjonalnych specjalistów, grafików, którzy sprostają wykreować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy też i to, iż przy tworzeniu użytkownik ma co niemiara do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie tworzenia strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach dzisiejszych zdecydowanie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem firmy, jeśli chodzi o strony internetowe dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie kreujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą nadzwyczaj dobrze bieżące realia i wobec tego ich projekty stron internetowych są czymś, co naprawdę się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42