Lemix

Branża — Transport, spedycja

Praca — tworzenie stron www

WYZWANIE

Naszą kwestią było wykreowanie wizerunku przedsiębiorstwa, począwszy od opracowania logo marki, żeby w kolejnych fazach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – foldery firmowe, ulotki, segregatory, grafiki reklamowe, strona internetowa, itp. Nasza praca miała na celu utworzenie współczesnego, oryginalnego, a równocześnie nader profesjonalnego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla jednostki polegała w nadrzędnej mierze na opracowaniu spójnej, uniwersalnej linii graficznej, która będzie prawidłowo działać pod rozmaite kanały aktywności reklamowych i sprzedażowych. Klient oczekiwał od nas opracowania estetycznego i rzetelnego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w której działa.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem jednostki rozpoczęliśmy od niezwykle znaczącego czynnika identyfikacji jednostki czyli logo. Znak jednostki, jaki został stworzony to nieskomplikowany i nowoczesny symbol oraz odpowiednio dopasowana typografia, jaki swoją konstrukcją idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka znaku graficznego podkreśla profesjonalizm działalności jednostki i siłę działania. Logo miało być proste i wyraziste, ale też przejawiać cechy dynamiki właściwej dla przedsiębiorstwa. Nowoczesność znaku firmowego osiągnęliśmy przez zastosowanie odpowiedniej struktury. W trakcie kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały później wykorzystane przy projektowaniu pozostałych materiałów tożsamości wizualnej.W kolejnym etapie prac zostały stworzone materiały biurowe, foldery w formacie a4, reklamy oraz firmowa strona www. Zakończone prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logo wykorzystaliśmy jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie wizualnym innych materiałów identyfikacyjnych. Materiały zostały opracowane z wykorzystaniem motywu przewodniego, tak aby w wyraźny i świadomy sposób zaakcentować mocną i klarowną kondycję spółki w branży. Wysiłek włożonej pracy nad materiałami zaowocował następnymi zamówieniami, w ramach jakich zostały stworzone kalendarze ścienne, notesy z logo oraz inne gadżety promocyjne. Opracowana identyfikacja wizualna utrwaliła sytuację jednostki w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • gadżety firmowe<

Zobacz zrealizowane prace

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i reklama

Współcześnie tworzone strony www dla marek są idealnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to wyśmienicie funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu przedmioty zamawiano przede wszystkim za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to prawie z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach chodzi o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne opcje jeśli idzie o projekt strony www dla marki

Nasze działanie polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a dokładniej obecne strony internetowe dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna twórczością profesjonalnych profesjonalistów, projektantów, jacy potrafią wykreować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy również i to, że przy projektowaniu kontrahent ma niemało do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie tworzenia strony.

strzałka

Firmowa strona www to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach obecnych zdecydowanie prościej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeśli idzie o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie kreujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą bardzo dobrze bieżące realia i tym samym ich projekty graficzne stron www są czymś, co w rzeczy samej się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42