Entelo

Branża — Zdrowie, uroda

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Nasz klient to wynalazca producent nowatorskiego krzesła służącego zapobieganiu i korygowaniu wad postawy u dzieci i młodzieży.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było zaprojektowanie logo, wizerunku dla nowej marki, pomoc marketingowa w planowaniu strategii promocyjnej produktu, projekt szeregu materiałów reklamowych według jednej spójnej linii graficznej. Ponieważ produkt Dobre Krzesło to nowość na rynku, ekspozycja samego produktu musiała być bardzo silna.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie i wielu tygodniach rozmów z klientem wyłoniła się nazwa produktu, a następnie zaprojektowaliśmy logotyp Dobrego Krzesła Entelo. Staraliśmy się uzyskać formę prostą, oszczędną, "medyczną". Po stworzeniu logo przyszła kolej na serię materiałów reklamowych - katalog, ulotki, reklamy prasowe, stoisko na targi. Ponieważ produkt Dobre Krzesło skierowany jest głównie do szkół, przeznaczony dla dzieci i młodzieży, staraliśmy się uzyskać młodzieżowy, szkolny klimat. W tym celu jako motyw wiodący naszych projektów wykorzystaliśmy ilustracje stylizowane na rysunki z zeszytów szkolnych. Kolorystyka także "szkolna", a zarazem lekko "medyczna" - błękity i granaty. Oprawa fotograficzna to kolorowe, żywe w barwach zdjęcia przedstawiające aktywne dzieci, rodzinę, szkołę itp. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość nowej marki na polskim rynku. Przyczyniły się do tego zarówno indywidualna ilustracja, symbolika, kolorystyka, jak i odpowiednia ekspozycja wizerunku produktu w reklamach.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały reklamowe
  • strona www
  • katalog
  • ulotki
  • stoisko na targi
  • reklama prasowa
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i promocja

Obecnie tworzone strony www dla firm są bezbłędnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to doskonale działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne wybory jeśli idzie o projekt strony www dla przedsiębiorstwa

Nasza działalność polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron www, a dokładniej obecne strony internetowe dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem kompetentnych profesjonalistów, projektantów, którzy potrafią zaprojektować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy również i to, że przy tworzeniu kontrahent ma co niemiara do wyrażenia, a nawet uczestniczy w procesie opracowania strony.

strzałka

Firmowa strona www to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach aktualnych wyraźnie prościej o produkt logiczny z wizerunkiem firmy, jeśli chodzi o strony internetowe dla marek. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą nadzwyczaj dobrze aktualne realia i wobec tego ich projekty graficzne stron www są czymś, co ściśle mówiąc się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42