Miejska Przystań

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Lekka i nowoczesna architektura to wizytówka Miejskiej Przystani – nowa inwestycja budowlana firmy Pres. Oferta mieszkaniowa skierowana była głównie do młodych rodzin, ludzi związanych z miejskim życiem, ale ceniących sobie spokój bezpiecznej enklawy.

WYZWANIE

Mieliśmy stworzyć wizerunek podkreślający walory nowej inwestycji, ale przede wszystkim wyróżniający się na tle konkurencji. W ramach zlecenia mieliśmy opracować materiały sprzedażowe dla przedstawicieli handlowych.

REALIZACJA

Postawiliśmy na oryginalność projektu graficznego. Grafikę oparliśmy o motyw kubistycznych brył, częściowo abstrakcyjnych, częściowo tworzących zarysy budynków, w które wpisane zostały wizualizacje inwestycji. Zastosowany sposób rysunku był dość „awangardowy” i dzięki temu miał podkreślić indywidualność oferty. Było to dość ryzykowne rozwiązanie, nie pojawiające się w materiałach firm deweloperskich, okazało się jednak trafione w „dziesiątkę”. Ilustracje połączone z wizualizacjami w konstrukcje z ciosanych pod różnymi skosami brył utworzyły bardzo oryginalną wizję kubistycznego miasta. Zastosowaliśmy kolorystykę bawiącą się odcieniami chłodnej szarości w połączeniu z ciepłym pomarańczowym. Świeże kolory zachęcają do zamieszkania w Miejskiej Przystani. Zgodnie z założonym planem powstała wyróżniająca się identyfikacja wizualna w sektorze budownictwa.

ZADANIA WYKONANE
  • logo, identyfikacja wizualna
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (katalog reklamowy, teczka, ulotka, zestaw reklam prasowych)
  • strona ww
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona www dla marki to informacja i promocja

Współcześnie tworzone strony internetowe dla marek są bezbłędnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, które to wyśmienicie działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dzisiaj taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach idzie o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli idzie o projekt graficzny strony internetowej

Nasza działalność polega na tworzeniu nowoczesnych projektów stron www, a szczegółowiej obecne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą doświadczonych specjalistów, grafików, którzy potrafią stworzyć coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy także i to, iż przy projektowaniu kontrahent ma niemało do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie projektowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach aktualnych wyraźnie łatwiej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli chodzi o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają nadzwyczaj dobrze aktualne realia i toteż ich projekty graficzne stron www są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42