Medyk

Branża — Medycyna

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk to klinika medycyny rodzinnej, a przede wszystkim specjalistyczna lecznica dermatologiczna. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz bogatą gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

WYZWANIE

W związku z rozwojem oferty i zakresu usług medycznych Klinika Medyk potrzebowała nowoczesnego wizerunku i szerokiego pakietu materiałów promocyjnych. Firma chciała utrzymać swoje logo, natomiast cała linia graficzna zarówno strony internetowe jak i materiałów drukowanych miały zostać zaprojektowane na nowo. Wyzwaniem dla nas było pokazać zabiegi dermatologiczne w sposób piękny, tak, by zachęcić potencjalne klientki do korzystania z usług kliniki, a przy tym należało podkreślić aspekt „wysokich” technologii i nowoczesnej medycyny.

REALIZACJA

Prace nad zmianą całościowej identyfikacji wizualnej obejmowały przede wszystkim zaprojektowanie spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie Medyka indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zastosowaliśmy motyw ciała uwikłanego w falujące kształty wektorowe, podkreślające smukłe kształty. Prezentując ciało ludzkie staraliśmy się unikać klimatu kojarzonego z erotyką, na rzecz „medycznego”, „dermatologicznego” przesłania.

Zrealizowaliśmy osobne ulotki reklamowe dla każdego z zabiegów dermatologicznych. Różnicuje je kolor, łączy wspólny klimat kompozycyjny i jednakowy, niestandardowy wykrój formy wydawniczej. Wiele uwagi poświęciliśmy dopracowaniu estetycznego wykończenia materiałów reklamowych.

Ponadto zaprojektowaliśmy stronę www, katalog reklamowy i teczkę reklamową utrzymane w spójnej z ulotkami, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych:

  • spójny wizerunek dla firmy
  • materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy o usługach
  • teczka reklamowa
  • seria 4 ulotek dla produktów
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla firmy to informacja i promocja

Obecnie tworzone strony www dla firm są perfekcyjnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to doskonale funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano przede wszystkim za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli idzie o projekt strony www

Nasza działalność polega na tworzeniu nowoczesnych projektów stron www, a dokładniej obecne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem doświadczonych specjalistów, projektantów, którzy sprostają wykreować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco sporo znaczy też i to, iż przy projektowaniu użytkownik ma mnóstwo do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie projektowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna wiedzą bardzo dobrze obecne realia i tym samym ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co w gruncie rzeczy się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42