SICO

Branża — Sport

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Sico to producent nowoczesnych sportowych zegarków. Firma wprowadza na rynek nowy dizajnerski gadżet skierowany raczej do osób młodych, aktywnych.

WYZWANIE

Sportowe zegarki z silikonu to nowy produkt na polskim rynku, który nasz klient planował rozpowszechnić. Potrzebował mocnego, dynamicznego wizerunku skierowanego do młodych ludzi. Zadaniem dla nas jako twórców nowego brandu było wzniecenie w grupie docelowej potrzeby posiadania takiego gadżetu i wypozycjonowanie marki jako nowoczesnej, służącej ludziom aktywnym.

REALIZACJA

Pierwszym zadaniem jakie zrealizowaliśmy, było wymyślenie nazwy. Po kilku płaszczyznach selekcji wykrystalizowała się nazwa „Sico” - dynamiczna, sportowa i krótka (musiała zmieścić się na zegarku).

Wizerunek Sico musiał być zwracający uwagę, kojarzący się z ruchem i aktywnością, wpisany w szeroko pojętą branżę sportową. Efekt ten osiągnęliśmy poprzez zastosowanie mocnych, przykuwających uwagę barw i pełnych dynamiki zdjęć. Zaproponowaliśmy mocną kolorystykę, opartą na kontrastach żywych wyrazistych barw z czernią. Głęboka czerń uwypukla ostrą purpurę, a także wizualizacje jakie opracowaliśmy różnokolorowych zegarków. Umiejscowienie zegarka Sico w sporcie mają za zadanie podkreślać dynamiczne zdjęcia przedstawiające postacie sportowców ubranych w zegarki Sico. Budując przekaz wykorzystaliśmy w projektach specyficzną typografię, jest pochylona, mocna, sugerująca ruch i sport.

ZADANIA WYKONANE
  • logo, identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty itp.)
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (ulotka, roll-up, plakat, stojak na zegarki)
  • opakowanie na zegarek
  • strona www
  • sklep internetowy
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona www dla firmy to informacja i reklama

Aktualnie tworzone strony www dla marek są perfekcyjnie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, które to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dziś taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach idzie o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony www

Nasze działanie polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a gruntowniej współczesne strony internetowe dla firm muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą profesjonalnych profesjonalistów, projektantów, jacy potrafią wykreować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy także i to, że przy tworzeniu klient ma niemało do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie tworzenia strony.

strzałka

Strona www to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach współczesnych zdecydowanie łatwiej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli chodzi o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie kreujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą niezwykle dobrze aktualne realia i w związku z tym ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co rzeczywiście się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42