Stylowe Buty

Branża — Odzież

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Nasz klient to rozwijający się dynamicznie dystrybutor nowoczesnego obuwia, toreb i galanterii skórzanej dla kobiet. W związku ze zwiększeniem zasięgu działania oraz pozyskaniu nowych rynków i kanałów sprzedaży konieczne było zainwestowanie w nowy wizerunek.

WYZWANIE

Nasza praca miała na celu stworzenie nowoczesnego, oryginalnego, a jednocześnie bardzo eleganckiego wizerunku. Trudność w pracy nad wizerunkiem firmy polegała na zaprojetktowaniu spójnego, uniwersalnego wizerunku dla kilku kanałów sprzedaży – stacjonarnego i sprzedaży online. Z jednej strony identyfikacja klienta miała zachęcać lokalnych klientów do zakupow obuwia i galanterii a z drugiej strony był jeszcze kanał sprzedaży internetowej gdzie jest bardzo silna konkurencja. Projekt sklepu online był naszym prioytetem projektowym.

REALIZACJA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta zaprojektowaliśmy zwarte logo marki skonstruowane z prostych w formie, ale eleganckich liter. Zależało nam na plastyczności i indywidualności samej typografii, tak, aby napis już stanowił sam w sobie znak graficzny komunikujący dobry styl. Aby podkreślić oszczędną elegancję logo marki zastosowaliśmy mocny kolor czarny, łamiąc go jedynie ostrym różem - elementem wskazującym na dominantę kobiecą. Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym udało nam się wykrystalizować spójną identyfikacje dla marki Stylowe Buty. Widać ją wyraźnie w zrealizowanym zestawie materiałów reklamowych. Zarówno samo logo, prosta i czytelna forma, jak i strona www oraz ulotki charakteryzuje jedna spójna linia plastyczna dedykowana dla marki Stylowe Buty.

ZADANIA WYKONANE
 • logo marki
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • strona www
 • broszury
 • ulotki
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • rollup
 • kalendarze ścienne
 • gadżety promocyjne
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony www

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi świetną wizytówkę dla nabywców. Stworzenie poprawnego, pierwszego wrażenia na kontrahencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w związku z tym budując firmę należy pozytywnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, toteż musieliśmy zastosować różne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, żeby wyróżnić firmę na tle pozostałych.

strzałka

Kreacja strony www zgodna z wizerunkiem marki

Proces opracowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, by korzystnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór dobrej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, by jak najlepiej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie sygnalizuje nasz klient. Skuteczne kreowanie dobrej strony www, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze wysoka funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam przekazane przez firmę, które mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt to wskazówka do sukcesu firmy

Zrealizowana przez nas strona, to dobra jakość od powstania początkowej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy naokoło siebie grono wiernych nabywców i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej tematyce. Zadbaliśmy o każdy detal, by zagwarantować naszym odbiorcom sto procent zadowolenia i produkt końcowy na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42