Stylowe Buty
Branża — Odzież

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Nasz klient to rozwijający się dynamicznie dystrybutor nowoczesnego obuwia, toreb i galanterii skórzanej dla kobiet. W związku ze zwiększeniem zasięgu działania oraz pozyskaniu nowych rynków i kanałów sprzedaży konieczne było zainwestowanie w nowy wizerunek.

WYZWANIE

Nasza praca miała na celu stworzenie nowoczesnego, oryginalnego, a jednocześnie bardzo eleganckiego wizerunku. Trudność w pracy nad wizerunkiem firmy polegała na zaprojetktowaniu spójnego, uniwersalnego wizerunku dla kilku kanałów sprzedaży – stacjonarnego i sprzedaży online. Z jednej strony identyfikacja klienta miała zachęcać lokalnych klientów do zakupow obuwia i galanterii a z drugiej strony był jeszcze kanał sprzedaży internetowej gdzie jest bardzo silna konkurencja. Projekt sklepu online był naszym prioytetem projektowym.

REALIZACJA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego klienta zaprojektowaliśmy zwarte logo marki skonstruowane z prostych w formie, ale eleganckich liter. Zależało nam na plastyczności i indywidualności samej typografii, tak, aby napis już stanowił sam w sobie znak graficzny komunikujący dobry styl. Aby podkreślić oszczędną elegancję logo marki zastosowaliśmy mocny kolor czarny, łamiąc go jedynie ostrym różem - elementem wskazującym na dominantę kobiecą. Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym udało nam się wykrystalizować spójną identyfikacje dla marki Stylowe Buty. Widać ją wyraźnie w zrealizowanym zestawie materiałów reklamowych. Zarówno samo logo, prosta i czytelna forma, jak i strona www oraz ulotki charakteryzuje jedna spójna linia plastyczna dedykowana dla marki Stylowe Buty.

ZADANIA WYKONANE
 • logo marki
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • strona www
 • broszury
 • ulotki
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • rollup
 • kalendarze ścienne
 • gadżety promocyjne
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywny pomysł graficzny ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby skłonić klienta do aktywności i interakcji z biznesem. Dokładnie dobraliśmy wyraźny, ale właściwy komunikat ulotki. Jest to przede wszystkim wizytówka dla materiału, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było niezwykle istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, tym samym uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka funkcjonuje na wysoce konkurencyjnym rynku, dlatego niezwykle istotne było zapewnienie jej unikatowości i wysokiej jakości, aby pozyskać zainteresowanie kontrahentów. Nasze projekty dotyczą zarówno ulotek promocyjnych jak i wizualnych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszystkie wykorzystywane szczegóły graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować całkowitą klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest ewidentnie widoczne bez względu od jej formatu. Przykładamy dużą wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został dokładnie przemyślany pod każdym aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się ogromną jakością i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze oraz funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy pewny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42