Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office Strony WWW ML Office
ML Office
Branża — Budownictwo

Praca — Strony WWW

Opis przypadku

ML Office to inwestycja biurowa, o bardzo nowoczesnej architekturze. Inwestycja przeznaczona było na biura do wynajęcia, jak i również można było zakupić miejsce na siedzibę swojej firmy.

www.mloffice.pl
WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować logo uwzględniając w projekcie fakt, iż najważniejszą ekspozycją dla logo nie będą wcale materiały reklamowe ale plafon na ścianie budynku. Ponadto naszym zadaniem było stworzenie oryginalnej identyfikacji wizualnej dedykowanej dla klienta biznesowego wraz z materiałami reklamowymi i stroną www.

REALIZACJA

Opierając się na założeniach naszego klienta zaprojektowaliśmy logo złożone z mocnych brył komponujących się w litery ML. Zależało nam, by umieszczony na przyszłym budynku plafon był z daleka czytelny. Podczas projektowania inspirowaliśmy się oszczędną, kanciastą architekturą budynku, którą widzieliśmy na wizualizacjach. Do budynku dobieraliśmy także kolorystykę logo – szarości i zgaszony niebieski – eleganckie, „biurowe” kolory.

Wykrystalizowana linia wizerunkowa inwestycji wywołuje skojarzenia z pracą i profesjonalizmem. Przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty budynku, czyli nowoczesne, przestronne pomieszczenia pozwalające prowadzić biuro i biznes na wysokim poziomie.

Poza logo i identyfikacją wizualną zaprojektowaliśmy stronę www, katalog i teczkę reklamową utrzymane w spójnej, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany pracą?Skontaktuj się z nami...
Chcesz rozpocząć z nami projekt?
Napisz do nas
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42
Copyright © Studio Whiteart