ML Office

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

ML Office to inwestycja biurowa, o bardzo nowoczesnej architekturze. Inwestycja przeznaczona było na biura do wynajęcia, jak i również można było zakupić miejsce na siedzibę swojej firmy.

WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować logo uwzględniając w projekcie fakt, iż najważniejszą ekspozycją dla logo nie będą wcale materiały reklamowe ale plafon na ścianie budynku. Ponadto naszym zadaniem było stworzenie oryginalnej identyfikacji wizualnej dedykowanej dla klienta biznesowego wraz z materiałami reklamowymi i stroną www.

REALIZACJA

Opierając się na założeniach naszego klienta zaprojektowaliśmy logo złożone z mocnych brył komponujących się w litery ML. Zależało nam, by umieszczony na przyszłym budynku plafon był z daleka czytelny. Podczas projektowania inspirowaliśmy się oszczędną, kanciastą architekturą budynku, którą widzieliśmy na wizualizacjach. Do budynku dobieraliśmy także kolorystykę logo – szarości i zgaszony niebieski – eleganckie, „biurowe” kolory.

Wykrystalizowana linia wizerunkowa inwestycji wywołuje skojarzenia z pracą i profesjonalizmem. Przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty budynku, czyli nowoczesne, przestronne pomieszczeniapozwalające prowadzić biuro i biznes na wysokim poziomie.

Poza logo i identyfikacją wizualną zaprojektowaliśmy stronę www, katalog i teczkę reklamową utrzymane w spójnej, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi idealną wizytówkę dla nabywców. Stworzenie poprawnego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, stąd budując firmę trzeba dobrze się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność zapewniamy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz kontrahent funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, toteż musieliśmy zastosować przeróżne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, by nagrodzić firmę na tle innych.

strzałka

Kreacja strony www kompatybilna z wizerunkiem marki

Przebieg projektowania miał przede wszystkim na celu wykreowanie jak najlepszej reklamy i był dla naszego grona sporym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, by dobrze ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, ażeby jak najlepiej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Kreowanie dobrej strony www, jaka będzie promocją i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najważniejsze wysoka funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, jakie zostały nam dostarczone przez firmę, które mają wesprzeć w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Wysoka jakość strony www i sprawdzony produkt to klucz do sukcesu firmy

Stworzona przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwotnej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co wyraźnie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie grono lojalnych odbiorców i szereg oddanych projektów stron o różnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić naszym klientom sto procent zadowolenia i produkt końcowy na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42