i4tech

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma i4tech to lider w dostarczaniu rozwiazań technologicznych w obszarach: uzdatniania wody, technologii oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, technologii oczyszczania powietrza i gazów z procesów przemysłowych. Zakres usług firmy obejmuje projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, modernizację w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, automatyzację procesów przemysłowych.

WYZWANIE

Firma i4tech zleciła nam prace związane z odświeżeniem jej wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy, opracowanie strony www oraz pozostałych materiałów reklamowych w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient chciał się odcinać się się od istniejących materiałów. Oczekiwał od nas kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i techniczność ich branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy rozpoczęliśmy od liftingu loga dla firmy. Z uwagi na branże, w której działa firma, nowy znak graficzny musiał być dość prosty w budowie, gdyż odbiorcami są zazwwyczaj inżynierowie mężczyźni, a branża jest typowo techniczna. Po wnikliwej analizie branży powstał bardzo czytelny i wyrazisty znak. Zaakceptowany projekt logo firmy dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy – strony www, materiałów biurowych, teczki reklamowej oraz innych materiaów POS. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, wynika to ze specyfiki branży i do kogo mają trafić te materiały. Podczas prac nad stroną www w pierwszej kolejności skupiliśmy się nad zaprojektowaniem odpowiedniego interfejsu strony internetowej, aby w maksymalny uwypulikć ofertę klienta. Zaproponowany projekt graficzny strony był bardzo czytelny i prosty w konstrukcji. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka i materiały zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy i4tech.Klienci firmy bardzo pozytywnie odebrali zmiany wizerunkowe wprowadzone przez nas i widoczne w stworzonych materiałach reklamowych.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • strona www
 • ulotki reklamowe
 • teczka
 • roll-up
 • reklama prasowa
 • grafika na auto
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona www dla marki to informacja i reklama

Współcześnie tworzone strony www dla firm są znakomicie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, które to bardzo dobrze funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Dziś taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach idzie o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli chodzi o projekt graficzny strony www

Nasze działanie polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a szczegółowiej współczesne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna twórczością doświadczonych specjalistów, grafików, jacy sprostają zaprojektować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy także i to, że przy tworzeniu użytkownik ma mnóstwo do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie opracowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach aktualnych wyraźnie prościej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeśli idzie o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony internetowej. Oni rzecz jasna znają nadzwyczaj dobrze bieżące realia i wobec tego ich projekty stron www są czymś, co rzeczywiście się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42