WTS

Branża — Usługi

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Work Temp Service to wiodący dostawca usług HR w Polsce. Firma z sektora doradztwa personalnego i usług HR. Oferuje usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji pracowników oraz outsourcingu.

WYZWANIE

Wyzwanie przed jakim postawiła nas firma WTS to przede wszystkim rebranding jej obecnego wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy oraz materiałów do komunikacji z klientami w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient oczekiwał ponadczasowego brandu i kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i specyfikę branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy WTS rozpoczęliśmy od liftingu logo. Po wnikliwej analizie branży powstał stosunkowo prosty w konstrukcji i czytelny znak. Zapoponowaliśmy klientowi dość świeżą kolorystykę. Zaakceptowany znak graficzny dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego oraz dużych i kontarstowych apli kolorystycznych. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, a jednocześnie przykuwajaca oko odbiorcy. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka, prezentacja zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy WTS.Wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • materiały biurowe
  • identyfikacja wizualna
  • szablon oferty
  • ulotki reklamowe
  • teczka ofertowa
  • prezentacja firmowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa a5 efektowny artykuł promocyjny

Wykonaliśmy przydatną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko przydatnym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością oczaruje wielu odbiorców.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na dokumenty z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od wykonania i przedstawienia projektu graficznego teczki dla firmy. Cały proces projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, zarazem w dodatku uwydatnia jej plusy. Teczki są użyteczne i praktyczne, zmieszczą wiele dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą niezawodności marki.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy towar reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, zatrzymując uwagę nad estetycznym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42