Archlegis

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — Teczki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa efektowny towar promocyjny

Stworzyliśmy przydatną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, ale również gadżetem promocyjnym dla marki, jaki z pewnością zachwyci niemało odbiorców.

strzałka

Proces tworzenia projektu teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na dokumenty z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od wykonania i przedstawienia projektu teczki dla firmy. Kompletny przebieg projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zaakceptowaniu projektu przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami firmy, równolegle poza tym uwidocznia jej plusy. Teczki są użyteczne i praktyczne, pomieszczą co niemiara pism, a przy tym będą dobrą reklamą rzetelności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy towar reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego artykułu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim zupełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, zatrzymując czujność nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42