Nowy Bańgów

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą NOWY BAŃGÓW to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie infrastryktury miejskiej w Siemianowicach Sląskich.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Nowy Bańgów i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Antras skierowana do osob szukających zacisznego miejsca z bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej. Inwestycja łączy tradycję z nowoczesnością idealnie wpisując się w krajobraz otoczenia.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z dzielnica miasta Bańgów. Logo skonstruowaliśmy z delikatnej konstrukcji budynków, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na spokojną kolorystykę, zieleń w połaczeniu z odcieniami beżu. Motyw linii budującej symbol stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa efektowny artykuł promocyjny

Wykonaliśmy praktyczną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko przydatnym przedmiotem, ale także gadżetem promocyjnym dla marki, który z pewnością zachwyci niemało kontrahentów.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na dokumenty z znakiem firmowym oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu teczki dla firmy. Kompletny przebieg projektowy przebiegał pod czujnym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, naraz dodatkowo uwidocznia jej plusy. Teczki są użyteczne i praktyczne, pomieszczą co niemiara dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą solidności marki.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz gruntowne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i pewnego produktu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując uwagę nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42