Terra Nieruchomości

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Terra to biuro doracze specjalizujące się w pomocy prawnej na rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w obsłudze prawnej nieruchomości, a jej oferta skierowana jest do klienta indywidualnego. Zmiana wizerunku była celowym działaniem firmy, która chciała być postrzegana profesjonalnie.

WYZWANIE

Firma Terra powierzyła nam prace nad wykrystalizowaniem profesjonalnego wizerunku, gdyż chciała być postrzegana jako bardzo poważny i profesjonalny gracz na rynku. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logotypu dla firmy oraz pozostałych bardzo ważnych elementów identyfikacji służących do komunikacji firmy z jej klientami – materiały reklamowe oraz strona www. Wszystkie te elementy mają stanowić spójny system identyfikacyjny.

REALIZACJA

Nasze działania rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy rynku na jakim działa nasz klient oraz ustaleniu priorytetów i oczekiwań klienta. Tworząc logo chcieliśmy uzyskać prosty, ale zarazem mocny w strukturze znak graficzny, odnoszący się do stabilnej pozycji marki na rynku. Delikatna kolorystyka - jasny niebieski w połączeniu z subtelną szarością nadają znakowi delikatności przy zachowaniu mocnego wyglądu. Udało się stworzyć logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklamowa ulotka dla firmy. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, oczywiście przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię.Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte oryginalną elegancką typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • ulotka
  • teczka firmowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa efektowny materiał promocyjny

Wykonaliśmy przydatną i markową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko przydatnym przedmiotem, lecz również gadżetem promocyjnym dla firmy, który z pewnością urzeknie wielu odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i pokazu projektu graficznego teczki dla firmy. Pełny przebieg projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych fachowców. Dopiero po zatwierdzeniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, w tym samym czasie dodatkowo akcentuje jej atuty. Teczki są przydatne i praktyczne, zmieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą promocją rzetelności marki.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy towar promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz dokładne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli klientów, przykuwając atencję nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42