Filtromex

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma Filtromex to rodzinna firma z prawie czterdziestoletnim stażem. Od początku swojej działalności produkuje wysokiej jakości filtry dla motoryzacji, przemysłu i maszyn. Z małego zakładu stała się profesjonalną firmą produkcyjną o globalnym zasięgu i kilkutysięczną powierzchnią produkcyjną.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, zdobywanie nowych rynków zbytu stało się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał od nas wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy rozpoczęliśmy od bardzo ważnego elementu identyfikacji firmy czyli logotypu. Z założenia całość wizerunku firmy Filtromex miała być bardzo męska i techniczna, tak więc również znak graficzny musił iść w tym samym kierunku. Przy budownie nowego logo w konstrukcji symbolu wykorzystany został element wizualny odnoszący się do litery F, czyli pierwsza litera od nazwy firmy. Logo miało być proste i czytelne, przy tym mocno techniczne, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla firmy. Dynamiczność logo uzyskaliśmy przez zastosowanie skosu, który jako element graficzny został dalej wykorzystany przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W ramach naszej współpracy nad nową identyfikacją wizualną zostały wykonane również materiały biurowe, ulotka firmowa i teczka ofertowa na dokumenty. Kolejnym etapem we wdrażaniu wizerunku było zaprojektowanie katalogu prezentującego szeroką ofertę produktową oraz zaprojektowanie strony internetowej.Przy kreowaniu tych elementów identyfikacji, mocny nacisk położyliśmy na techniczny charakter projektu, przy zachowaniu prostoty i czytelności oraz dynamicznego charakteru. Efekt naszej pracy spotkał się z pozytywnym odbiorem przez rynek i branżę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • folder
  • ulotka
  • teczka
  • torba
  • grafika na auto
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa a4 efektowny artykuł promocyjny

Wykonaliśmy przydatną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz także gadżetem promocyjnym dla firmy, który z pewnością urzeknie wielu odbiorców.

strzałka

Proces tworzenia projektu teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na pisma z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od wykonania i pokazu projektu teczki firmowej. Cały przebieg projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd artykułu jest spójny z tożsamością i wartościami marki, równolegle w dodatku podkreśla jej plusy. Teczki są użyteczne i wygodne, zmieszczą dużo dokumentów, a przy tym będą dobrą promocją niezawodności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz szczegółowe wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt od początku do samego końca, mieliśmy nad nim kompletną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli klientów, zatrzymując atencję nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42