Terra Nieruchomości

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Terra to biuro doracze specjalizujące się w pomocy prawnej na rynku nieruchomości. Firma specjalizuje się w obsłudze prawnej nieruchomości, a jej oferta skierowana jest do klienta indywidualnego. Zmiana wizerunku była celowym działaniem firmy, która chciała być postrzegana profesjonalnie.

WYZWANIE

Firma Terra powierzyła nam prace nad wykrystalizowaniem profesjonalnego wizerunku, gdyż chciała być postrzegana jako bardzo poważny i profesjonalny gracz na rynku. Naszym zadaniem było zaprojektowanie logotypu dla firmy oraz pozostałych bardzo ważnych elementów identyfikacji służących do komunikacji firmy z jej klientami – materiały reklamowe oraz strona www. Wszystkie te elementy mają stanowić spójny system identyfikacyjny.

REALIZACJA

Nasze działania rozpoczęliśmy od wnikliwej analizy rynku na jakim działa nasz klient oraz ustaleniu priorytetów i oczekiwań klienta. Tworząc logo chcieliśmy uzyskać prosty, ale zarazem mocny w strukturze znak graficzny, odnoszący się do stabilnej pozycji marki na rynku. Delikatna kolorystyka - jasny niebieski w połączeniu z subtelną szarością nadają znakowi delikatności przy zachowaniu mocnego wyglądu. Udało się stworzyć logo, które jest bardzo czytelne i przy tym proste. Po zaprojektowaniu znaku firmowego przyszedł czas na pozostałe elementy identyfikacji wizualnej – materiały biurowe do komunikacji z klientami, teczka na dokumenty firmowe i reklamowa ulotka dla firmy. Tutaj również postawiliśmy na czytość podania treści. Wszystko utrzymane w bardzo prostej konstrukcji, bez zbędnych ozdobników, oczywiście przy zachowaniu kolorystyki firmowej. Dalej realizując projekt strony www staraliśmy się zachować wszystkie wytyczne, których trzymaliśmy się podczas projektowania materiałów identyfikacyjnych. Wygląd strony charakteryzuje niezwykle szlachetny projekt graficzny, który uzyskaliśmy poprzez zastosowanie prostych form graficznych, żadnych bajerów wizualnych, dodatkowo wykorzystaliśmy czystą powierzchnię.Zastosowane przez nas działania graficzne skutecznie wzmocniły wizerunek firmy na rynku. Przyczynił się do tego przede wszystkim spójny, czytelny wizerunek firmy, który został rozwinięty w zestawie stworzonych materiałów reklamowych. Kolorystyka, nowoczesne kompozycje graficzne wsparte oryginalną elegancką typografią, wpłynęły na końcowy pozytywny efekt.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • strona www
  • ulotka
  • teczka firmowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony internetowej

Opracowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi doskonałą wizytówkę dla kontrahentów. Zrobienie właściwego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w związku z tym budując markę trzeba porządnie się przedstawić. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą sytuację na rynku. Nasza propozycja projektu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, toteż musieliśmy zastosować różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, aby wyróżnić firmę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony www

Przebieg opracowania miał przede wszystkim na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, wydajnego przekazu, ażeby pozytywnie ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz fontów firmowych i grafik, tak aby jak najpoprawniej wkomponowały się w skończony produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie komunikuje nasz klient. Skuteczne kreowanie właściwej strony www, która będzie promocją i wizytówką, to nie tylko stylistyka pod względem wizualnym, ale co najistotniejsze odpowiednia funkcjonalność i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu zdjęcia, które zostały nam przesłane przez firmę, jakie mają pomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony internetowej i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwszej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy wokół siebie grono lojalnych klientów i szereg oddanych projektów stron o różnorodnej tematyce. Zadbaliśmy o każdy element, aby zagwarantować naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42