Green Flor

Branża — Usługi

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla marki to informacja i reklama

Obecnie tworzone strony internetowe dla marek są znakomicie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, które to bardzo dobrze działały włączane na komputerze stacjonarnym. Obecnie taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu sytuacjach idzie o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Opcje nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony internetowej

Nasza działalność polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a szczegółowiej współczesne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem kompetentnych profesjonalistów, grafików, jacy sprostają stworzyć coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy też i to, że przy tworzeniu odbiorca ma niemało do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie opracowania strony.

strzałka

Strona www to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach dzisiejszych zdecydowanie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony www dla firm. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie tworzący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą nadzwyczaj dobrze obecne realia i stąd ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co w rzeczy samej się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42