Texar
Branża — Odzież

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Texar to lider w branży produkcji odzieży militardnei i oudorowej. W swojej ofercie posiada bogaty wybór odzieży tektycznej i militarnej oraz wyposażenie, która na bieżąco ulega zmianie zgodnie z wymogami rynku i preferencjami Klientów.

WYZWANIE

Coraz większe zapotrzebowanie runku na odzież militarną i taktyczną, skłodniło firmę Texar do rozpoczęcia produkcji własnych produktów. Dynamiczny rozwój firmy w tym kierunku wymagał także gruntownego przebudowania wizerunku firmy. W pierwszej kolejności mieliśmy zacząć od prac nad liftingiem logotypu, tak aby móc przejść do kolejnych etapów związanych z odświeżeniem pozostałych materiałów reklamowych – folderów produktowych oraz całej serii etykiet do nowopowstałych produktów.

REALIZACJA

Podejmując prace nad wizerunkiem firmy Texar chcialiśmy uzyskać męski i outdorowy styl, który idealnie wkomponuje się w w przestrzeń wizualną brażny i rynku na jakim działa nasz klient. Dynamiczny i drapieżny projekt logo zyskał akcpetację. Umieszczenie wizerunku wilka w znaku graficznym miało na celu podkreślenie drapieżności i stylu oferowanych produktów od rynku docelowego. Symbol miał podkreślać outdorowy i militarny charakter marki. W projekcie opakowań postawiliśmy na czytelny przekaz marki, dwie dominujące barwy oraz techniczny rysunek przestawiający produkt. Styl etykiety bardzo męski, nawiązujący do wizerunku firmy. Folder oraz pozostałe elementy identyfikacji wizualnej idealnie wpasują się w drapieżny i dynamiczny wizerunek, w którym dominują szarości i zielenie, kolorystyka odzieży militarnej. Całość prac uzupełniają odpowiednie wkomponowane zdjęcia plenerowe. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy dla klienta kalendarze trójdzielne i biurkowe podkładki pod mysz. Projekt kalendarzy spójnie nawiązuje do linii projektowej pozostałych materiałów i całej identyfikacji klienta.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • broszury
 • katalogi produktowe
 • ulotki
 • zestaw opakowań
 • etykiety do produktów
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • kalendarze ścienne
 • prezentacje firmowa
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Ulotka reklamowa a4 czyli spójny pomysł graficzny i dostosowanie do rynku

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to świetny przykład, jak schludny i spójny projekt graficzny może przyciągnąć uwagę kontrahentów i stać się efektywną promocją. Wychwalając tę konkretną pracę, powinno się zwrócić uwagę na liczne jej plusy.

strzałka

Pomysł i kreacja graficzna ulotki reklamowej

Projekt graficzny ulotki został opracowany z przemyślaną koncepcją oraz twórczą kreacją graficzną. Wyróżnia się on należytym doborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, jakie są bezbłędnie dobrane do istoty rynku, w jakiej funkcjonuje firma. Dzięki temu ulotka znakomicie wpisuje się w wizerunek firmy i uwydatnia jej wyjątkowy charakter. Stworzenie graficzne ulotki a5 Dobre opracowanie graficzne materiału powoduje, że ulotka dl jest nie tylko schludna, ale również skuteczna. Ładnie zaprojektowane i dobrane elementy do całości szaty graficznej dopełnia wizerunkowe aspekty towaru firmowego. Wszystko prezentuje się ogromnie oryginalnie i przyciąga wzrok odbiorców.

strzałka

Wysoka jakość wykonania i dbałość o detale

Ulotkę reklamową stworzyliśmy z wysoką jakością, co sprawia, że jest trwała i sprawdzona jako przedmiot reklamowy. Dbałość o detale, także w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny design i będzie skuteczną reklamą. Ulotka reklamowa to idealny przykład, jak połączenie spójnego projektu graficznego, poprawnego zestawiania składników wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia efektywnego materiału reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za dokładność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dostosowanie do potrzeb i zakresu marki.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42