Ramzes
Branża — Informatyka

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Firma Ramzes jest wiodącym producentem wysokiej jakości oprogramowania zarówno dla małych jak i średnich firm oraz biur rachunkowych. Rolę głównego gracza w sektorze oprogramowania biurowego zapewniła im kompleksowa i profesjonalna oferta.

WYZWANIE

Firma Ramzes zgłosiła się do nas będąc już uznanym na rynku producentem oprogramowania. Nie posiadała jednak wyrazistego wizerunku graficznego. Zarówno logo jak i projekty opakowań dla produktów, a także strona internetowa charakteryzowały się topornością, brakiem spójności i ogólnie stwarzały raczej mało pozytywne wrażenie na odbiorcy. Wyzwaniem, z którym zmierzyliśmy się, było stworzenie wizerunku, który wypozycjonuje markę Ramzes na rynku oprogramowania informatycznego dla firm. Przeprowadzona analiza sytuacji klienta ukierunkowała nasze działania na następujące cele: nadać wizerunkowi charakter biznesowy, ale jednocześnie dynamiczny, kojarzony z sukcesem, rozwojem, komunikacją.

REALIZACJA

Dobraliśmy kolorystykę, która została przypisana prezentacji firmy Ramzes. W oczywisty sposób kolory firmowe wykorzystaliśmy w wszystkich opracowanych materiałach reklamowych oraz w serwisie www. Granat podkreśla profesjonalny, informatyczny charakter firmy, a dodatek czerwieni nadaje dynamikę. W materiałach promocyjno-reklamowych wykorzystaliśmy czysty wektorowy motyw postaci ludzkich zajętych pracą, komunikacją, załatwianiem interesów. Postacie działają, ruch podkreślony został dodatkowo zamaszystymi smugami koloru. Wrażenie ruchu i dynamiki staraliśmy się utrzymać także w serii opakowań dla produktów. Tu uprościliśmy przekaz graficzny, rezygnując z postaci ludzkich i koncentrując się na ikonach graficznych reprezentujących dany produkt, które stanowią główny motyw opakowania. To właśnie te ikony plus wyraźny kod kolorystyczny uczyniliśmy elementami różniwblcującymi poszczególne produkty. Opracowaliśmy również hierarchię informacji na opakowaniach. Nasze główne założenia w utworzonym wizerunku – przejrzystość formy i dynamiczny, nowoczesny przekaz – zostały osiągnięte. Firma Ramzes zyskała wizerunek odpowiadający jej wysokiej pozycji na rynku oprogramowania, co zwiększa jej szanse na dalszy dynamiczny rozwój.

Stworzyliśmy nowoczesną i wyrazistą identyfikacje wizualną firmy począwszy od logo, poprzez materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy), po serię opakowań oraz spójny pakiet materiałów reklamowych (katalog, teczka, ulotki, strona www).

ZADANIA WYKONANE

Podczas dłuższej współpracy powstał spory pakiet identyfikacyjny obejmujący zarówno podstawowe materiały reklamowe, jak i promocja firmy na zewnątrz.

  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy)
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (kilkanaście opakowań reklamowych dla produktów, katalog, teczka reklamowa, teczka-clip, kalendarze reklamowe, notesy, bloczki)
  • strona www
  • prezentacja firmowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Mała ulotka reklamowa a4 czyli spójny projekt graficzny i dostosowanie do rynku i wymagań klienta

Wykonana przez nas ulotka reklamowa to idealny przykład, jak schludny i spójny pomysł graficzny może przyciągnąć uwagę nabywców i stać się skuteczną reklamą. Wychwalając tę konkretną pracę, należy zwrócić uwagę na mnogie jej atuty.

strzałka

Pomysł i szata ulotki reklamowej odpowiednia z wizerunkiem

Projekt ulotki został wykonany z przemyślaną koncepcją oraz pomysłową kreacją graficzną. Wyróżnia się on trafnym doborem grafik, zdjęć oraz kolorystyki, które są doskonale dopasowane do charakteru branży, w jakiej funkcjonuje marka. Dzięki temu ulotka bez zarzutu wpisuje się w wizerunek firmy i uwypukla jej unikatowy charakter. Stworzenie graficzne ulotki - profesjonalny projekt graficzny Dobre opracowanie graficzne materiału robi, że ulotka a5 jest nie tylko estetyczna, ale również efektywna. Ładnie opracowane i dobrane części do całości szaty graficznej dopełnia identyfikacyjne cechy towaru firmowego. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i przyciąga wzrok klientów.

strzałka

Odpowiednia jakość wykonania i troska o detale ulotki

Ulotkę reklamową wykonaliśmy z wysoką jakością, co powoduje, że jest trwała i sprawdzona jako gadżet reklamowy. Dbałość o szczegóły, również w opracowaniu graficznym, jak i w produkcji, przekłada się na estetyczny wygląd i będzie skuteczną reklamą. Ulotka reklamowa to znakomity przykład, jak połączenie spójnego pomysłu graficznego, odpowiedniego łączenia elementów wizualnych oraz wysokiej jakości wykonania może prowadzić do stworzenia wydajnego materiału reklamowego. Ta konkretna praca zasługuje na uznanie za staranność i zaangażowanie w realizacji oraz przemyślane dostosowanie do potrzeb i zakresu firmy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42