K7
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

K7 to kolejna nowoczesna inwestycja budowlana, za którą stoi jeden z wiodących deweloperów - firma Budlex. Wiele lat działalności w branży budownictwa mieszkaniowego spowodowało wzrost zaufania klientów oraz zwiększenie stabilności samej firmy.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji K7 i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta Budlexu skierowana była do młodych, dynamicznych ludzi, chcących mieszkać w mieście. Inwestycja charakteryzowała się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wizerunek musiał być dość prosty w formie, prosty w przekazie, czysty w odbiorze.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla inwestycji K7 wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z wysokim szczytem górskim. Na tej podstawie ukuliśmy hasło „Szczyty wygody w zasięgu ręki”. Logo skonstruowaliśmy z mocnych płaszczyzn. Zdecydowaliśmy się na ostre połączenie wyrazistych kolorów – fioletu i świeżej zieleni. Motyw skośnych płaszczyzn w wybranych barwach identyfikacyjnych stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorową sylwetkę człowieka uprawiającego sport: raz jest to kobieta na rowerze, innym razem chłopak uprawiający jogging itp. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na mocnych formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność.

ZADANIA WYKONANE
  • logo inwestycji
  • spójna linia graficzna dla inwestycji, wizualizacje inwestycji
  • ulotki reklamowe
  • billboardy promocyjne
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywny projekt ulotki reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby nakłonić klienta do działania i interakcji z biznesem. Rzetelnie dobraliśmy klarowny, ale właściwy komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla artykułu, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było ważne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, tym samym uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, w związku z tym ważne było zapewnienie jej unikatowości i wysokiej jakości, aby zdobyć ciekawość nabywców. Nasze projekty dotyczą także ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Rozmiar ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszelakie wykorzystywane elementy graficzne układamy tak, aby zachować całą klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie zauważalne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy dużą wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Kreatywny projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został uważnie przemyślany pod wszelkim aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się ogromną formą i walorem estetycznym, ale co najważniejsze oraz funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych firm z tej branży, ale to właśnie my dostarczamy sprawdzony produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42