Kolorowy Dom

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

„Wesoła” kolorystyka nowego budynku to Kolorowy Dom, nowa inwestycja budowlana Arkady Invest. Firma to doświadczony deweloper wywodzący się z bydgoskim rynku mieszkaniowego. Współpracujemy już z firmą Arkada Invest od kilku lat, dla której wykonaliśmy szereg kompleksowych pakietów reklamujących.

WYZWANIE

Stworzyć oryginalny wizerunek dla inwestycji Kolorowy Dom to było nasze główne zadanie. Inwestycja ta skierowana jest do średnio zamożnego klienta, dla osób dynamicznych, prowadzących aktywny tryb życia, szukających komfortu życia w małej wspólnocie. Wizerunek musiał pozycjonować ofertę na właściwej półce. Jednocześnie niezbędne było stworzenie projektu wyróżniającego się na rynku nieruchomości.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla tej inwestycji wyszliśmy od inspiracji samą bryłą budynku i jego kolorystyką. Jak wskazuje nazwa inwestycji charakterystycznym jej elementem był kolor – a dokładnie płaszczyzny różnych żywych, czystych barw. Na tym motywie oparliśmy nasz projekt. Stworzyliśmy logo, w którym każda litera ma inny kolor, natomiast kształt liter jest prosty, nawiązujący do formy bloku, sześcianu. Bloki zdecydowanych kolorów uczyniliśmy podstawą wizerunku i fundamentem marki.

Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej – począwszy od logo, typografii a skończywszy na stylistyce wizualizacji architektonicznych i fotografii. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność produktu na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo inwestycji
  • linia graficzna spójna dla inwestycji
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie billboardów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner na ścianę reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność baneru na ścianę reklamowego w znaczącej mierze zależy jednakże od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Pozytywnie zaprojektowany baner może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Prezentujemy zaprojektowany billboard reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji firmy. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego podania przekazu firmy.

strzałka

Projektowanie billboardu reklamowego - projekt i kreacja

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z doskonałą równowagą barw, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu marki, co dodatkowo polepsza jej atrakcyjność wizualną. Baner zawiera pogrubiony, wyraźny tekst, z dobrym rozmiarem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest również użycie obrazów i grafiki, z odpowiednią równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Graficy efektywnie wykorzystali reguły projektowania, by zaprojektować billboard reklamowy, który jest zarówno estetyczny, jak i porywający. Rezultatem jest artykuł odpowiedni z wizerunkiem marki, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Nie dość, że projekt graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co zapewnia solidność i długowieczność. Dbałość o szczegóły widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard wielkoformatowy reklamowy jest świetnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Projektując materiały promocyjne, powinno się zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy fenomenalnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy firmy. Efektywnie przekazuje zalety i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako wydajny billboard reklamowy. W trakcie tworzenia billboard reklamowego podstawowy jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy tworzeniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Podsumowując, profesjonalnie zaprojektowany baner zgodny z grafiką firmy jest ogromnym instrumentem do efektywnej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42