Kolorowy Dom
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

„Wesoła” kolorystyka nowego budynku to Kolorowy Dom, nowa inwestycja budowlana Arkady Invest. Firma to doświadczony deweloper wywodzący się z bydgoskim rynku mieszkaniowego. Współpracujemy już z firmą Arkada Invest od kilku lat, dla której wykonaliśmy szereg kompleksowych pakietów reklamujących.

WYZWANIE

Stworzyć oryginalny wizerunek dla inwestycji Kolorowy Dom to było nasze główne zadanie. Inwestycja ta skierowana jest do średnio zamożnego klienta, dla osób dynamicznych, prowadzących aktywny tryb życia, szukających komfortu życia w małej wspólnocie. Wizerunek musiał pozycjonować ofertę na właściwej półce. Jednocześnie niezbędne było stworzenie projektu wyróżniającego się na rynku nieruchomości.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla tej inwestycji wyszliśmy od inspiracji samą bryłą budynku i jego kolorystyką. Jak wskazuje nazwa inwestycji charakterystycznym jej elementem był kolor – a dokładnie płaszczyzny różnych żywych, czystych barw. Na tym motywie oparliśmy nasz projekt. Stworzyliśmy logo, w którym każda litera ma inny kolor, natomiast kształt liter jest prosty, nawiązujący do formy bloku, sześcianu. Bloki zdecydowanych kolorów uczyniliśmy podstawą wizerunku i fundamentem marki.

Efektem naszej pracy było stworzenie kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej – począwszy od logo, typografii a skończywszy na stylistyce wizualizacji architektonicznych i fotografii. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność produktu na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
  • logo inwestycji
  • linia graficzna spójna dla inwestycji
  • ulotki reklamowe
  • reklama prasowa
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Skuteczny projekt graficzny ulotki reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić klienta do działania i interakcji z biznesem. Uważnie dobraliśmy klarowny, ale właściwy komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla materiału, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było ważne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, toteż uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, w związku z tym niezwykle istotne było zapewnienie jej wyjątkowości i wysokiej jakości, aby pozyskać ciekawość odbiorców. Nasze projekty dotyczą także ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch formatach - A4 oraz A5. Wszelkie stosowane szczegóły graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie zauważalne niezależnie od jej formatu. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Oryginalny projekt ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został wnikliwie przemyślany pod wszelkim aspektem. Dokładnie dobraliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się wysoką postacią i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze również funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy pewny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42