Nowy Bańgów

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą NOWY BAŃGÓW to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie infrastryktury miejskiej w Siemianowicach Sląskich.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Nowy Bańgów i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Antras skierowana do osob szukających zacisznego miejsca z bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej. Inwestycja łączy tradycję z nowoczesnością idealnie wpisując się w krajobraz otoczenia.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z dzielnica miasta Bańgów. Logo skonstruowaliśmy z delikatnej konstrukcji budynków, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na spokojną kolorystykę, zieleń w połaczeniu z odcieniami beżu. Motyw linii budującej symbol stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projektowanie banerów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką

Baner na ścianę reklamowy to potężne narzędzie do promowania firmy, produktu lub usługi. Efektywność billboardu reklamowego w dużej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie opracowany billboard może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skoncentrujemy się na konkretnym projekcie i jego unikalnej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o detale i w celu efektywnego podania przekazu firmy.

strzałka

Opracowywanie baneru reklamowego - projekt i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest niesamowity wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo rozwija jej atrakcyjność wizualną. Baner reklamowy zawiera pogrubiony, czytelny tekst, z poprawnym formatem i stylem fontów. Odpowiednio przemyślane jest też zastosowanie obrazów i grafiki, z właściwą równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Graficy skutecznie wykorzystali reguły projektowania, żeby zaprojektować baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno porządny, jak i porywający. Efektem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako wydajny banner reklamowy. Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji Nie dość, że pomysł graficzny baneru robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego forma wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o detale dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Baner reklamowy jest idealnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok.

strzałka

Efektywna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką

Projektując materiały reklamowe, warto zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard wielkoformatowy reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy marki. Skutecznie przekazuje wartości i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny baner na ścianę reklamowy. W trakcie opracowania baner na ścianę reklamowego istotny jest dokładny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu artykułów promocyjnych, a ten baner jest tego idealnym przykładem. Pokrótce, profesjonalnie opracowany billboard zgodny z grafiką marki jest ogromnym instrumentem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42