Ogrody SOHO

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Firma Soho Investments powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym opartym na nowoczesnych metodach realizacji inwestycji.

WYZWANIE

Inwestycja Ogrody Soho to koncepcja nowoczesnego osiedla mieszkaniowego położonego w samym centrum Jarocina. Charakterystycznymi cechami inwestycji, które musiały być uwypuklone w nowym wizerunku były: nowoczesność, wysoki standard, bliskość miasta a przy tym położenie w spokojnej okolicy.

REALIZACJA

Praca nad identyfikacją wizualną dla inwestycji Ogrody Soho obejmowała przede wszystkim zaprojektowanie logo inwestycji oraz spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie dewelopera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. W logotypie zastosowaliśmy motyw roślinności, który miał być symolem nawiązującym do nazwy oraz miejsca, w którym powstaje osiedle – spokojna dzielnica z terenami zielonymi. W materiałach reklamowych staraliśmy się oddać atmosferę wysokiej jakości i nowoczesności oferowanych apartamentów, ale również z delikatnymi elementami graficznymi nawiązującymi do atutu inwestycji – osiedla z dużą ilością zieleni. Graficy ze szczególną starannością chcieli podkreślić wysoki standard budynków, eksponując wyróżniające się, imponujące wizualizacje. W zakresie tej pracy stworzyliśmy pakiet materiałów promocyjnych: ulotkę, folder dla inwestycji, grafiki do strony www oraz billboardy reklamujące markę. Zastosowane przez nas działania skutecznie zbudowały wartość marki Ogrody Soho. Symbolika, kolorystyka, typografia, itp. umieściły ofertę naszego klienta w sektorze produktów o podwyższonym standardzie.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • folder reklamowy
  • grafiki do strony www
  • baner ofertowy
  • gadżety firmowe
  • billboard
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Opracowywanie banerów, skuteczna reklama z najwyższej jakości grafiką

Baner reklamowy to gigantyczne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Efektywność baneru reklamowego w znaczącej mierze zależy wprawdzie od projektu graficznego i jakości użytej grafiki. Dobrze opracowany baner może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pomóc zwiększyć świadomość firmy. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy zaprojektowany baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna dostosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego podania przekazu marki.

strzałka

Tworzenie baneru reklamowego - koncepcja i kreacja

Pomysł graficzny banera reklamowego jest efektowny wizualnie, z idealną równowagą odcieni, typografii i obrazów. Projektanci podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować kolory pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo poprawia jej atrakcyjność wizualną. Baner na ścianę zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym rozmiarem i stylem czcionki. Prawidłowo przemyślane jest również użycie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą między tekstem a obrazem. Projektanci skutecznie wykorzystali zasady projektowania, by opracować billboard reklamowy, który jest zarówno estetyczny, jak i porywający. Rezultatem jest produkt zgodny z wizerunkiem firmy, który służy jako skuteczny banner reklamowy.

strzałka

Billboard reklamowy - jakość produkcji

Nie dość, że projekt billboardu robi wrażenie, to jeszcze na uwagę zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest najwyższej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o detale widoczna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest idealnym przykładem poprawnie opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest efektywną promocją przez cały rok. Efektywna reklama to baner z najwyższej jakości grafiką Projektując materiały reklamowe, warto zwrócić uwagę na wygląd i jakość użytej grafiki. Baner reklamowy idealnym przykładem dobrze zaprojektowanej reklamy marki. Efektywnie przekazuje zalety i misję marki, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny billboard reklamowy. W czasie opracowania billboard reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów reklamowych, a ten baner jest tego świetnym przykładem. Krótko mówiąc, profesjonalnie opracowany baner reklamowy zgodny z grafiką marki jest ogromnym narzędziem do skutecznej promocji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42