Silesia Cargo

Branża — Transport, spedycja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Nasz klient to młoda i dynamicznie rozwijajaca się firma z branży transportowej. Silesia Cargo za misje i cel działania postawiła sobie dowieźć towary klientów o różnych gabarytach do wielu miejsc Europy.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było opracowanie wizerunku firmy, począwszy od zaprojektowania logo, pomoc marketingowa w planowaniu strategii promocyjnej produktu. Ponadto mieliśmy zaprojektować szereg materiałów reklamowych według jednej spójnej linii graficznej. Ponieważ Silesia Cargo to dość młoda firma na rynku, ekspozycja jej wizerunku musiała być bardzo silna i wyraźna, aby przyciagnąć uwage klientów.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie i wielu tygodniach rozmów z klientem nasze działania rozpoczęliśmy od prac koncepcyjnych nad logo firmy. Logo, które powstało to prosty i nowoczesny znak graficzny, ukierunkowany w męską strone klientów. Kolory niebieski i odcienie szarości podkreślają profesjonalizm działalności firmy, a dodadtkowo w symbolice logotypu została uwikłana lietraz „S” co miało odnosić się do nazwy firmy. W kolejnym etapie prac zostały wykonane materiały biurowe oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały zaprojetowane zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla marki. Kolorystyka oraz symbol graficzny z logotypu został wykorzystany jako motyw przewodni, stał się elementem konstrukcyjnym przy projekcie materiałów biurowych. Natomiast tworząc stronę www zdecydowaliśmy się na bardzo czyste i proste rozwiązania nie tylko w kwestii samej grafiki, ale również sposobu nawigacji i prezentowania ofert naszego klienta. Odpowiednio zaprojektowana struktura strony internetowej w znaczący sposób wpłynęła na czytelność oferty firmy Silesia Cargo dla jej klientów. Ponadto zrealizowaliśmy folder wizerunkowy, ulotkę, reklamę prasową i plakat. Materiały zostały zaprojektowane z wykorzystaniem naszego motywu przewodniego, tak aby w czytelny i świadomy sposób podkreślić silną i wyraźną pozycję firmy na rynku usług transportowych. Trud włożonej pracę nad materiałami dla firmy Silesia zaowocował kolejnymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze trójdzielne, notesy oraz inne gadżety reklamowe. Opracowana identyfikacja wizualna ugruntowała pozycje firmy w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • identyfikacja wizualna
 • materiały biurowe
 • strona www
 • broszura
 • ulotki
 • reklama prasowa
 • plakaty
 • notes
 • torba
 • kalendarze ścienne
 • prezentacja firmowa
 • gadżety firmowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla firmy to informacja i promocja

Współcześnie tworzone strony www dla firm są idealnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, jakie to doskonale działały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach chodzi o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony www

Nasza działalność polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a wnikliwiej obecne strony internetowe dla firm muszą w jakimś stopniu współgrać z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem doświadczonych profesjonalistów, grafików, jacy sprostają stworzyć coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco wiele znaczy również i to, że przy tworzeniu odbiorca ma mnóstwo do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie opracowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem firmy

Wydaje się, że w czasach aktualnych wyraźnie prościej o produkt spójny z wizerunkiem marki, jeśli idzie o strony internetowe dla firm. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna wiedzą nadzwyczaj dobrze aktualne realia i w związku z tym ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42