Bank Spółdzielczy

Branża — Finanse, ubezpieczenia

Praca — foldery, broszury reklamowe

WYZWANIE

Naszym tematem było zaprojektowanie wizerunku jednostki, zacząwszy od opracowania logo firmy, żeby w następnych krokach zająć się pracami związanymi z kreacją pozostałych materiałów promocyjnych – broszury, ulotki, teczki, pomysły graficzne firmowe, serwis www, itp. Nasza praca miała na celu opracowanie współczesnego, kreatywnego, a jednocześnie bardzo fachowego wizerunku. Trudność w pracy nad tożsamocią wizualną dla marki polegała w kluczowej mierze na zaprojektowaniu konsekwentnej, uniwersalnej linii graficznej, jaka będzie pozytywnie funkcjonować pod rozmaite kanały aktywności promocyjnych i sprzedażowych. Nabywca oczekiwał od nas wypracowania czystego i prostego przekazu, jaki idelanie wpasowuje się w branżę, w jakiej funkcjonuje.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem przedsiębiorstwa zaczęliśmy od bardzo znaczącego elementu tożsamości przedsiębiorstwa czyli logotypu. Symbol marki, który powstał to nieskomplikowany i nowoczesny znak oraz odpowiednio dopasowana typografia, który swoją konstrukcją idelanie wpasowuje się w branżę klienta. Kolorystyka logo uwydatnia profesjonalizm działań spółki i prężność działania. Logo firmy miało być proste i wyraziste, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla spółki. Nowoczesność znaku graficznego uzyskaliśmy przez zastosowanie właściwej budowy. W toku kreacji wyłoniły się pewne kształty, linie, jakie zostały potem wykorzystane przy budowaniu kolejnych materiałów tożsamości wizualnej.W kolejnym etapie prac zostały zaprojektowane materiały biurowe, broszury reklamowe, reklamy oraz firmowa strona www. Zrealizowane prace zostały stworzone zgodnie z linią plastyczną wykrystalizowaną dla firmy. Kolorystyka oraz znak graficzny z logo firmy wykorzystaliśmy jako motyw kluczowy, stał się czynnikiem konstrukcyjnym przy projekcie innych materiałów promocyjnych. Materiały zostały zaprojektowane z zużyciem motywu przewodniego, tak aby w zrozumiały i świadomy sposób podkreślić mocną i wyraźną pozycję przedsiębiorstwa w rynku. Trud włożonej pracy nad materiałami zaowocował dodatkowymi zleceniami, w ramach których zostały wykonane kalendarze reklamowe ścienne, notesy z logo oraz pozostałe gadżety reklamowe. Zaprojektowana identyfikacja wizualna umocniła pozycje marki w branży i dała nowe możliwości rozwojowe.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka
  • torba
  • ulotka
  • prezentacja multimedialna
  • kalendarze reklamowe
  • gadżety firmowe<
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy katalog dla firmy

Stworzyliśmy nowy katalog wizerunkowy dla marki. To powszechna forma prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, ażeby nasz finalny folder był specjalną wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od firmy zarys oczekiwanego produktu końcowego oraz niezbędne do jego sfinalizowania zdjęcia, instrukcje dotyczące odcieni i fontów. Postać katalogu firmowego promocyjnego Folder reklamowy został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Zaadaptowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To pierwsza faza pracy nad takim katalogiem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce oznajmiać marka.

strzałka

Znakomita reklama to broszura reklamowa dla marki

Firmowy katalog wizerunkowy, to szczególna i sprawdzona postać promocji wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy wizualne szczegóły dokładnie związane z działalnością naszego klienta, tak aby wzbudzić w kliencie jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył dużo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i finalne scalenie wszystkich szczegółów. Końcowy produkt jest na obfitym poziomie i co najważniejsze zadbaliśmy o to, by przekładał się na korzyści i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na dobry wynik końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych niuansów, a nasze foldery a4 reklamowe mają konkurencyjną jakość pośród innych producentów działających w branży. Folder został opracowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42