WTS

Branża — Usługi

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Work Temp Service to wiodący dostawca usług HR w Polsce. Firma z sektora doradztwa personalnego i usług HR. Oferuje usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji pracowników oraz outsourcingu.

WYZWANIE

Wyzwanie przed jakim postawiła nas firma WTS to przede wszystkim rebranding jej obecnego wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy oraz materiałów do komunikacji z klientami w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient oczekiwał ponadczasowego brandu i kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i specyfikę branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy WTS rozpoczęliśmy od liftingu logo. Po wnikliwej analizie branży powstał stosunkowo prosty w konstrukcji i czytelny znak. Zapoponowaliśmy klientowi dość świeżą kolorystykę. Zaakceptowany znak graficzny dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego oraz dużych i kontarstowych apli kolorystycznych. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, a jednocześnie przykuwajaca oko odbiorcy. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka, prezentacja zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy WTS.Wyrafinowana, minimalistyczna prostota designu została bardzo pozytywnie przyjęta zarówno przez naszego klienta, jak i przez rynek.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • materiały biurowe
  • identyfikacja wizualna
  • szablon oferty
  • ulotki reklamowe
  • teczka ofertowa
  • prezentacja firmowa
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Reklamowy folder dla marki

Wykonaliśmy nowy folder promocyjny dla firmy. To ogólna postać prezentacji firmy i jej oferty. Staraliśmy się, ażeby nasz końcowy katalog był unikatową wizytówką dla użytkownika oraz formą marketingu. Otrzymaliśmy od marki zarys oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego wykonania fotografie, instrukcje dotyczące odcieni i fontów.

strzałka

Postać dużego folderu a4 promocyjnego

Folder promocyjny został stworzony w pionowej orientacji w formacie A4. Dopasowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - zaprojektowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce komunikować firma. Ekskluzywna reklama to broszura reklamowa dla marki. Firmowy folder promocyjny, to unikalna i sprawdzona forma promocji wśród firm. Postawiliśmy na przemyślaną szatę graficzną i dobraliśmy reklamowe niuanse precyzyjnie związane z działalnością naszego klienta, ażeby wzbudzić w użytkowniku jak najważniejsze skojarzenia z marką. Nasz projektant włożył sporo pracy tworząc szkice, koncepcję graficzną i końcowe połączenie wszystkich szczegółów. Finalny produkt jest na znacznym poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, ażeby przekładał się na zysk i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co kreujemy jest przemyślane od początku do końca i wpływa na odpowiedni wynik finalny. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych elementów, a nasze katalogi firmowe mają konkurencyjną jakość pośród pozostałych producentów funkcjonujących w branży. Folder firmy został wykreowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z którymi jesteśmy na bieżąco i wykorzystujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42