i4tech

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — foldery, broszury reklamowe

KLIENT

Firma i4tech to lider w dostarczaniu rozwiazań technologicznych w obszarach: uzdatniania wody, technologii oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, technologii oczyszczania powietrza i gazów z procesów przemysłowych. Zakres usług firmy obejmuje projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, modernizację w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, automatyzację procesów przemysłowych.

WYZWANIE

Firma i4tech zleciła nam prace związane z odświeżeniem jej wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy, opracowanie strony www oraz pozostałych materiałów reklamowych w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient chciał się odcinać się się od istniejących materiałów. Oczekiwał od nas kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i techniczność ich branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy rozpoczęliśmy od liftingu loga dla firmy. Z uwagi na branże, w której działa firma, nowy znak graficzny musiał być dość prosty w budowie, gdyż odbiorcami są zazwwyczaj inżynierowie mężczyźni, a branża jest typowo techniczna. Po wnikliwej analizie branży powstał bardzo czytelny i wyrazisty znak. Zaakceptowany projekt logo firmy dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy – strony www, materiałów biurowych, teczki reklamowej oraz innych materiaów POS. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, wynika to ze specyfiki branży i do kogo mają trafić te materiały. Podczas prac nad stroną www w pierwszej kolejności skupiliśmy się nad zaprojektowaniem odpowiedniego interfejsu strony internetowej, aby w maksymalny uwypulikć ofertę klienta. Zaproponowany projekt graficzny strony był bardzo czytelny i prosty w konstrukcji. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka i materiały zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy i4tech.Klienci firmy bardzo pozytywnie odebrali zmiany wizerunkowe wprowadzone przez nas i widoczne w stworzonych materiałach reklamowych.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • strona www
 • ulotki reklamowe
 • teczka
 • roll-up
 • reklama prasowa
 • grafika na auto
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Promocyjny folder dla marki

Wykonaliśmy nowy katalog wizerunkowy dla marki. To ogólna forma prezentacji marki i jej oferty. Staraliśmy się, tak aby nasz końcowy produkt był unikalną wizytówką dla klienta oraz formą marketingu. Pozyskaliśmy od firmy wstępny projekt oczekiwanego produktu finalnego oraz niezbędne do jego sfinalizowania fotografie, wskazówki dotyczące odcieni i fontów.

strzałka

Forma katalogu promocyjnego

Folder firmowy wizerunkowy został stworzony w pionowej orientacji w rozmiarze A4. Zaadaptowaliśmy projekty graficzne pod tą konkretną odmianę reklamy. To początkowa faza pracy nad takim katalogiem - opracowanie szaty graficznej zgodnej z tym, co chce przekazywać firma. Znakomita reklama to broszura a4 dla firmy. Firmowy katalog reklamowy, to wyjątkowa i ekskluzywna postać reklamy wśród marek. Postawiliśmy na przemyślaną kreację i dobraliśmy wizerunkowe szczegóły dokładnie związane z działaniem naszego nabywcy, by wzbudzić w użytkowniku jak najlepsze skojarzenia z marką. Nasz grafik włożył sporo pracy kreując szkice, koncepcję graficzną i końcowe scalenie wszystkich szczegółów. Końcowy produkt jest na wysokim poziomie i co najistotniejsze zadbaliśmy o to, aby przekładał się na profity i nie była to bezwartościowa inwestycja.

strzałka

Stawiamy na spójność przekazu w folderze, katalogu

W naszym projekcie graficznym nie odpuszczamy żadnego aspektu. To, co tworzymy jest przemyślane od początku do zakończenia i wpływa na właściwy rezultat końcowy. Przykuwamy atencję do najdrobniejszych niuansów, a nasze foldery a4 mają konkurencyjną jakość wśród innych producentów funkcjonujących w branży. Folder promocyjny został wykreowany z uwzględnieniem najświeższych trendów, z jakimi jesteśmy na bieżąco i stosujemy je w naszych pracach.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42