i4tech

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Firma i4tech to lider w dostarczaniu rozwiazań technologicznych w obszarach: uzdatniania wody, technologii oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, technologii oczyszczania powietrza i gazów z procesów przemysłowych. Zakres usług firmy obejmuje projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, modernizację w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, automatyzację procesów przemysłowych.

WYZWANIE

Firma i4tech zleciła nam prace związane z odświeżeniem jej wizerunku. Naszym zadaniem był lifting dotychczasowego logo firmy, opracowanie strony www oraz pozostałych materiałów reklamowych w całkowicie nowej, nowoczesnej odsłonie graficznej. Klient chciał się odcinać się się od istniejących materiałów. Oczekiwał od nas kreatywnego podejścia do tematu zwracając jednocześnie uwagę na odbiorów firmy i techniczność ich branży.

REALIZACJA

Pracę nowym wizerunkiem dla firmy rozpoczęliśmy od liftingu loga dla firmy. Z uwagi na branże, w której działa firma, nowy znak graficzny musiał być dość prosty w budowie, gdyż odbiorcami są zazwwyczaj inżynierowie mężczyźni, a branża jest typowo techniczna. Po wnikliwej analizie branży powstał bardzo czytelny i wyrazisty znak. Zaakceptowany projekt logo firmy dał nam przepustkę do pracy nad kolejnymi materiałami wizerunkowymi dla firmy – strony www, materiałów biurowych, teczki reklamowej oraz innych materiaów POS. Zdecydowaliśmy się na zastosowanie wyraźnego kodu kolorystycznego. Projekt graficzny i cała linia plastyczna dla materiałów musiała być dość prosta i czytelna, wynika to ze specyfiki branży i do kogo mają trafić te materiały. Podczas prac nad stroną www w pierwszej kolejności skupiliśmy się nad zaprojektowaniem odpowiedniego interfejsu strony internetowej, aby w maksymalny uwypulikć ofertę klienta. Zaproponowany projekt graficzny strony był bardzo czytelny i prosty w konstrukcji. Pozostałe materiały jak teczka, ulotka i materiały zostały zaprojektowane zgodnie z zaproponowaną linią graficzną. Czystość przekazu, ciekawe elementy kontrastowe to cechy, które wyróżniają projekty materiałów dla firmy i4tech.Klienci firmy bardzo pozytywnie odebrali zmiany wizerunkowe wprowadzone przez nas i widoczne w stworzonych materiałach reklamowych.

ZADANIA WYKONANE
 • logo firmy
 • księga znaku
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • strona www
 • ulotki reklamowe
 • teczka
 • roll-up
 • reklama prasowa
 • grafika na auto
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka firmowa ofertowa a4 efektowny artykuł wizerunkowy

Stworzyliśmy praktyczną i markową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz również gadżetem reklamowym dla marki, jaki z pewnością urzeknie niemało kontrahentów.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego teczki promocyjnej

Wykonaliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na pisma z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i prezentacji projektu graficznego teczki dla firmy. Cały proces projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, równolegle poza tym uwydatnia jej atuty. Teczki są użyteczne i praktyczne, pomieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą promocją rzetelności firmy.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem firmy

Wierzymy w to, że jak każdy towar promocyjny, tak również teczka, powinna być wykonana starannie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i wiarygodnego towaru. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, zatrzymując czujność nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42