Oplast Recykling
Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Ulotki reklamowe

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Efektywny projekt graficzny ulotki dl reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić użytkownika do aktywności i interakcji z firmą. Rzetelnie dobraliśmy klarowny, ale należyty komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla artykułu, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, toteż uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma funkcjonuje na znacznie konkurencyjnym rynku, dlatego bardzo ważne było zapewnienie jej unikatowości i wysokiej jakości, aby pozyskać zainteresowanie kontrahentów. Nasze projekty graficzne dotyczą zarówno ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Format ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszelakie stosowane szczegóły graficzne układamy tak, aby zachować całkowitą klarowność. Dbamy o każdy element na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie zauważalne bez względu od jej formatu. Przykładamy wielką wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Twórczy projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt graficzny został szczegółowo zaplanowany pod wszelkim aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak kolory, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas pomysłów z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się znaczną jakością i walorem estetycznym, ale co najważniejsze oraz funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych firm z tej branży, ale to właśnie my gwarantujemy pewny produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42