Archlegis

Branża —Doradztwo, edukacja

Praca — projekt logo firmy

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logotyp firmy to podstawa wizerunku każdej marki

Wykonaliśmy idealne logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do zagadnienia oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć coraz więcej nabywców. Z naszymi usługami logotyp firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Proces opracowania projektu graficznego logotypu firmowego

Cały proces zaczął się od koncepcji, potem kreacji i ostatecznie zaprojektowania profesjonalnego logo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logotyp to coś więcej niż estetyczny obrazek, wobec tego szczególną uwagę zwróciliśmy na dostosowanie projektu do generalnego wizerunku firmy oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi projektanci na początku skupili się na informacjach o marce, a w następnej kolejności na kreacji, co pozwoliło uzyskać najbardziej wystarczający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez współpracę i ciągłą wymianę zdań z klientem projekt to rezultat wielu debat i poprawek, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Znak graficzny – wizytówka firmy

Jak wiadomo logo firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy wobec tego, że należy dostarczyć mu z jego wsparciem coś więcej. Logo firmy może posłużyć, jako nośnik wartości firmy i przyciągnąć kontrahentów i naszym zdaniem to właśnie udało się uzyskać dzięki naszym profesjonalistom. Zauważalna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Wykonane logo jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do zastosowania i lokowania zarówno na szyldach, jak i wszystkich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42