Archlegis

Branża — Doradztwo, edukacja

Praca — tworzenie stron www

Zaprojektowaliśmy kompleksowy pakiet materiałów reklamowych utrzymany w indywidualnej linii graficznej rozwijającej identyfikację wizualną firmy. Zadaniem pakietu było podniesienie prestiżu firmy, wyróżnienie się jej oferty na rynku i umocnienie wizerunku. Dzięki przemyślanej strukturze i indywidualnej, nowoczesnej kreacji graficznej pakiet materiałów reklamowych firmy przedstawia ją jako dynamicznego, rozwojowego i godnego zaufania partnera biznesowego

Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Strona internetowa dla marki to informacja i reklama

Aktualnie tworzone strony www dla marek są idealnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego rodzaju, jakie to wyśmienicie funkcjonowały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie wystarcza, bo wielu przegląda treści zamieszczane w sieci także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu produkty zamawiano w zasadzie za pomocą komputerów stacjonarnych i laptopów, a dziś zamawia się smartfonem i to prawie z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach chodzi o: wygodę, postęp, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Wybory nowoczesne jeśli chodzi o projekt strony internetowej

Nasza działalność polega na kreowaniu nowoczesnych projektów stron www, a gruntowniej obecne strony internetowe dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna dziełem doświadczonych specjalistów, grafików, którzy sprostają zaprojektować coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco sporo znaczy także i to, iż przy tworzeniu użytkownik ma dużo do powiedzenia, a nawet uczestniczy w procesie opracowania strony.

strzałka

Strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki

Wydaje się, że w czasach dzisiejszych zdecydowanie prościej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeżeli idzie o strony www dla marek. Tego typu spójność gwarantują graficy komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna znają bardzo dobrze bieżące realia i dlatego ich projekty stron www są czymś, co naprawdę się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42