Feel

Branża —Zdrowie, uroda

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Feel jest producentem ściereczek ze specjalnego mikrowłókna wysokiej jakości. Marka posiada w swoim portfolio wachlarz produktów o różnym przeznaczeniu.

WYZWANIE

Klient wkraczał na rynek z produktem wysokiej jakości, niestety nie posiadał adekwatnego wizerunku, którym mógłby wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów. Naszym zadaniem było zaprojektować logo, identyfikację wizualną, wizerunek, materiały reklamowe i linię graficzną dla serii opakowań. Chcieliśmy, aby stworzony przez nas wizerunek był „czysty”, „sterylny”, gdyż te idee komunikować miała marka Feel.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla marki Feel wykorzystaliśmy czysty pomarańcz jako kolor dominujący i „schłodziliśmy” go stalową szarością. Do projektu samego logo użyliśmy pomarańczu, aby logo było „świeże” i atrakcyjne wizualnie. Tworząc logo zaprojektowaliśmy delikatną, czytelną typografię. W projektach opakowań postawiliśmy na czystość jaką zapewniała nam stalowa szarość. Koloru pomarańczowego użyliśmy jako odświeżającego dodatku, dla podkreślenia pewnych elementów. Zależało nam, by materiały reklamowe marki Feel, pozostając utrzymane w spójnej linii graficznej, odróżniały się jednak między sobą. Jednym słowem wizerunek miał być dynamiczny, miał ewoluować w kolejnych tworzonych materiałach. Zestaw ściereczek z mikrowłókna o różnych rozmiarach otrzymał odpowiednie rozmiarowo opakowania. Zaś w ulotkach reklamowych postawiliśmy zdecydowanie na dominację ostrego czystego pomarańczu, założyliśmy, że ulotka musi się rzucać w oczy.

Dzięki tym starannie przemyślanym i zrealizowanym zabiegom graficznym nasze główne założenia w utworzonym wizerunku – przejrzystość formy, czysty przekaz odwołujący się do idei sterylności, porządku, a także stworzenie rozwojowej, otwartej identyfikacji wizualnej – zostały osiągnięte.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • linia plastyczna firmy
  • materiały firmowe
  • materiały reklamowe
  • seria opakowań
  • ulotka reklamowa
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Logo marki to istota wizerunku każdej marki

Skonstruowaliśmy idealne logo dla marki. Dzięki profesjonalnemu nastawieniu do tematu oraz ciekawemu projektowi graficznemu nasza praca pozwoli firmie przyciągnąć coraz więcej klientów. Z naszymi usługami logo firmy to coś więcej niż ładnie wyglądający obrazek.

strzałka

Przebieg opracowania projektu logo firmowego

Cały proces zaczął się od myśli, następnie kreacji i nareszcie opracowania profesjonalnego logo marki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że logotyp to coś więcej niż schludny obrazek, zatem specjalną uwagę zwróciliśmy na dopasowanie projektu do globalnego wizerunku marki oraz istniejącej już pozostałej części jej szaty graficznej. Nasi graficy w pierwszej kolejności skupili się na informacjach o marce, a później na kreacji, co pozwoliło zdobyć najbardziej zadowalający i skuteczny efekt w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki temu, że postawiliśmy na pracę poprzez kooperację i stałą wymianę zdań z klientem projekt graficzny to efekt dużej ilości narad i korekt, co czyni go jeszcze bardziej dopasowanym do wymogów marki.

strzałka

Logo, wizytówka firmy

Jak wiadomo logotyp firmy to jeden z pierwszych elementów, z jakimi styka się kontrahent. Uznajemy w takim razie, że należy przekazać mu z jego wsparciem coś więcej. Logotyp może posłużyć, jako medium wartości firmy i przyciągnąć nabywców i naszym zdaniem to właśnie udało się osiągnąć dzięki naszym profesjonalistom. Widoczna interesująca kreacja i profesjonalne opracowanie graficzne to nasza domena. Stworzone logo marki jest dobrej jakości projektem graficznym gotowym do wdrożenia i lokowania zarówno na szyldach, jak i wszelakich materiałach promocyjnych.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42