Nowy Bańgów

Branża —Budownictwo

Praca — projekt logo firmy

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą NOWY BAŃGÓW to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie infrastryktury miejskiej w Siemianowicach Sląskich.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Nowy Bańgów i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Antras skierowana do osob szukających zacisznego miejsca z bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej. Inwestycja łączy tradycję z nowoczesnością idealnie wpisując się w krajobraz otoczenia.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z dzielnica miasta Bańgów. Logo skonstruowaliśmy z delikatnej konstrukcji budynków, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na spokojną kolorystykę, zieleń w połaczeniu z odcieniami beżu. Motyw linii budującej symbol stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalne logo dla marki - klucz do efektywnej promocji

Tworzenie logo dla firmy to istotny element tworzenia jej wizerunku i wydajnej promocji. Poprawnie zaprojektowane logo marki przyciąga atencję klientów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. W tym artykule omówimy podstawowe aspekty opracowania profesjonalnego logo dla firmy.

strzałka

Projektowanie logo firmy to sukces

Tworzenie logo dla marki to proces kreatywny, jaki wymaga przemyślanej idei i właściwego dopasowania do charakteru branży. W tym celu projektanci starają się poznać specyfikę działania firmy oraz jej cel i zalety, które ma przekazać za pomocą znaku graficznego. Kreacja logo obejmuje dobór dobrego symbolu, typografii oraz kolorów, które będą pasować do charakteru firmy i jej przekazu. Tworzenie znaku graficznego dla marki - dobry start. Właściwie opracowane logo firmy przyciągnie uwagę nabywców i wyróżni markę na tle konkurencji. Graficy stosują najnowsze trendy promocyjne oraz korzystają z profesjonalnych narzędzi, aby zapewnić dużą jakość projektu. Dobre logo firmy powinno być dostosowane do przeróżnych mediów, od małych naklejek po wielkoformatowe billboardy.

strzałka

Profesjonalne logo dla firmy - spójność wizerunku

Profesjonalne logo dla firmy powinno być dopasowane do szaty wizualnej marki, ażeby było spójne z jej wizerunkiem. Wskutek tego bardzo ważne jest dopasowanie projektu do istoty marki oraz jej przekazu. Porządne i konsekwentne z wizualnym wizerunkiem opracowanie graficzne logo marki jest kluczowym elementem powodzenia firmy na rynku. W związku z tym wskazane jest zwrócić uwagę na rzetelne wykonanie, dbałość o szczegóły oraz znaczną jakość produkcji. Profesjonalne logo dla firmy to klucz do efektywnej promocji. Dobrze opracowany znak przyciąga uwagę kontrahentów i wyróżnia firmę na tle konkurencji. Kreacja logo wymaga przemyślanej idei i odpowiedniego dopasowania do charakteru branży. Graficy wykorzystują najświeższe trendy wizualne oraz korzystają z profesjonalnych instrumentów, aby umożliwić wysoką jakość projektu graficznego. Warto zainwestować w profesjonalne logo, jakie przyciągnie uwagę i wyróżni firmę na tle konkurencji.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42