Nowy Bańgów

Branża — Budownictwo

Praca — Billboardy, banery reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą NOWY BAŃGÓW to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie infrastryktury miejskiej w Siemianowicach Sląskich.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Nowy Bańgów i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Antras skierowana do osob szukających zacisznego miejsca z bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej. Inwestycja łączy tradycję z nowoczesnością idealnie wpisując się w krajobraz otoczenia.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z dzielnica miasta Bańgów. Logo skonstruowaliśmy z delikatnej konstrukcji budynków, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na spokojną kolorystykę, zieleń w połaczeniu z odcieniami beżu. Motyw linii budującej symbol stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Tworzenie graficzne billboardów, wydajna reklama z wysokiej jakości grafiką marketingową

Billboard reklamowy to potężne narzędzie do promowania marki, produktu lub usługi. Skuteczność baneru reklamowego w znaczącej mierze zależy jednakże od projektu i jakości użytej grafiki. Pozytywnie opracowany baner reklamowy może przyciągnąć uwagę prawdopodobnych klientów i pomóc podnieść świadomość marki. W tym artykule skupimy się na konkretnym projekcie i jego wyjątkowej szacie graficznej. Przedstawiamy stworzony baner reklamowy – wielkoformatowe praca graficzna przystosowana do wizualizacji marki. Grafika na billboard powstała z troską o szczegóły i w celu skutecznego podania przekazu marki.

strzałka

Projektowanie baneru reklamowego - pomysł i kreacja graficzna zgodna z tożsamością

Projekt graficzny banera reklamowego jest zniewalający wizualnie, z imponującą równowagą kolorów, typografii i obrazów. Graficy podjęli świadomy wysiłek, aby zastosować barwy pasujące do brandingu firmy, co dodatkowo poprawia jej atrakcyjność wizualną. Billboard wielkoformatowy zawiera pogrubiony, rzucający się w oczy tekst, z właściwym formatem i stylem czcionki. Odpowiednio przemyślane jest także zastosowanie obrazów i grafiki, z poprawną równowagą pomiędzy nadrukiem a obrazem. Projektanci efektywnie wykorzystali zasady projektowania, aby stworzyć baner na ścianę reklamowy, który jest zarówno czysty, jak i rozbrajający. Rezultatem jest artykuł odpowiedni z wizerunkiem firmy, który służy jako efektywny banner reklamowy.

strzałka

Baner na ścianę reklamowy - jakość produkcji ma wpływ na generalny wygląd

Nie dość, że projekt billboardu robi wrażenie, to jeszcze na atencję zasługuje jego jakość wykonania. Zastosowany materiał jest wysokiej jakości, co gwarantuje solidność i długowieczność. Troska o szczegóły dostrzegalna jest w wykończeniu, dzięki czemu baner jest wolny od niedoskonałości. Billboard reklamowy jest świetnym przykładem dobrze opracowanego medium reklamowego. Służy jako wizualne dopełnienie produktu firmy i jest skuteczną reklamą przez cały rok. Skuteczna reklama to baner z wysokiej jakości grafiką Projektując materiały promocyjne, należy zwrócić atencję na wygląd i jakość użytej grafiki. Billboard reklamowy idealnym przykładem dobrze opracowanej reklamy firmy. Skutecznie przekazuje wartości i misję firmy, jest zgodny z jej wizerunkiem i służy jako efektywny baner na ścianę reklamowy. W trakcie projektowania billboard reklamowego istotny jest gruntowny dobór grafik, zdjęć itp. przy projektowaniu materiałów promocyjnych, a ten baner jest tego doskonałym przykładem. Reasumując, profesjonalnie opracowany billboard zgodny z grafiką firmy jest ogromnym instrumentem do wydajnej reklamy.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42