Nowy Bańgów
Branża — Budownictwo

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Antrans Invest dostarcza klientom prywatnym i inwestorom, komfortowo i starannie zaprojektowane mieszkania i apartamenty w niepowtarzalnych lokalizacjach na terenie małopolski, śląska i zagłębia. Nowa inwestycja budowlana pod nazwą NOWY BAŃGÓW to niepowtarzalna i wyjątkowa lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie infrastryktury miejskiej w Siemianowicach Sląskich.

WYZWANIE

Naszym zadaniem była kreacja wizerunku dla inwestycji Nowy Bańgów i zaprojektowanie dla niej logo oraz materiałów reklamowych. Oferta firmy Antras skierowana do osob szukających zacisznego miejsca z bliskim dostępem do infrastruktury miejskiej. Inwestycja łączy tradycję z nowoczesnością idealnie wpisując się w krajobraz otoczenia.

REALIZACJA

Projektując wizerunek dla nowej inwestycji firmy Antrans wyszliśmy od nazwy, kojarzącej się z dzielnica miasta Bańgów. Logo skonstruowaliśmy z delikatnej konstrukcji budynków, które jako jedna całość tworzy kształt przypominją zarys budynków. Zdecydowaliśmy się na spokojną kolorystykę, zieleń w połaczeniu z odcieniami beżu. Motyw linii budującej symbol stał się podstawą w projektowaniu materiałów reklamowych. Projekty wzbogaciliśmy o element rysunku – wektorowe wykończenia ilustracji. Powstał ciekawy, nowoczesny wizerunek, bardzo wybijający się na tle konkurencji. Dzięki rezygnacji z typowych w reklamach inwestycji budowlanych motywów i skoncentrowaniu się na formach wektorowych – wizerunek zyskał świeżość i niepowtarzalność. W ramach naszej współpracy zaprojektowaliśmy szereg materiałów promujących nową inwestycję firmy, wszystkie utrzymane w spójnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • księga znaku
  • wizerunek, identyfikacja wizualna
  • materiały biurowe
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
  • folder inwestycji
  • billboardy
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny projekt graficzny ulotki dl reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby nakłonić klienta do aktywności i interakcji z biznesem. Dokładnie dobraliśmy jasny, ale właściwy komunikat ulotki reklamowej. Jest to przede wszystkim wizytówka dla produktu, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, w związku z tym uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma działa na znacznie konkurencyjnym rynku, zatem ważne było zapewnienie jej unikatowości i najwyższej jakości, aby zdobyć zainteresowanie nabywców. Nasze projekty dotyczą także ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej

Ulotkę przygotowujemy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszystkie stosowane detale graficzne umieszczamy tak, aby zachować pełną klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest ewidentnie zauważalne bez względu od jej rozmiaru. Przykładamy dużą wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt ulotki firmowej

Nasz projekt został rzetelnie przemyślany pod każdym aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas propozycji z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się ogromną postacią i walorem estetycznym, ale co najważniejsze też funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych marek z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy bezpieczny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42