Puchatex

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Puchatex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów hutniczych i handlu węglem. Celem firmy jest dostarczenie dostarczenie klientom najlepszych produktów.

WYZWANIE

Firma Puchatex już wieloktronie została doceniona przez inwestorów za swoje działania. Dynamiczny rozwój, stale poszerzanie oferty handlowej był czynnikiem, który zmotywował firmę do poprawienia swojego wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku, tak aby firma była odbierana jako profesjonaliści w tym co robią.

REALIZACJA

Prace nad nowym wizerunkiem rozpoczeliśmy od poszukiwań koncepcji logo i materiałów biurowych. Zaproponowane logo spotkało się z błyskawiczną akceptacją ze strony klienta. Mocny znak graficzny zbudowany w opraciu o indywidualną typografię idealnie wpasowuje się w branżę, w której działa firma. Grafit w połączeniu z delikatnym akcentem pomarańczowego to kolorystyka jaką zapropoowaliśmy dla tworzonej nowej szaty graficznej. Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny przyniósł oczekiwane efekty – został bardzo dobrze odebrany przez rynek. W ramach naszej pracy nad wizerunkiem zaprojektowaliśmy stronę www, folder, ulotki i szereg materiałów reklamowych. Również opatrzyliśmy nową linią projektową gadżety promocyjne oraz kalendarze firmowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • księga znaku
 • logo firmy
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • folder reklamowy
 • ulotki reklamowe
 • teczka reklamowa
 • reklama prasowa
 • kalendarze biurkowe leżące
 • kalendarze plakatowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa efektowny artykuł reklamowy

Stworzyliśmy praktyczną i elegancką teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko przydatnym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla firmy, który z pewnością oczaruje wielu kontrahentów.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego teczki promocyjnej

Stworzyliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na pisma z logo oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i przedstawienia projektu teczki firmowej. Kompletny przebieg projektowy zachodził pod bacznym okiem naszych ekspertów. Dopiero po zatwierdzeniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z tożsamością i wartościami firmy, równolegle w dodatku uwydatnia jej plusy. Teczki są przydatne i wygodne, pomieszczą niemało pism, a przy tym będą dobrą reklamą solidności firmy.

strzałka

Teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt reklamowy, tak także teczka, powinna być wykonana dokładnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz gruntowne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego produktu. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, przykuwając czujność nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42