Puchatex
Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Puchatex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów hutniczych i handlu węglem. Celem firmy jest dostarczenie dostarczenie klientom najlepszych produktów.

WYZWANIE

Firma Puchatex już wieloktronie została doceniona przez inwestorów za swoje działania. Dynamiczny rozwój, stale poszerzanie oferty handlowej był czynnikiem, który zmotywował firmę do poprawienia swojego wizerunku. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie wizerunku, tak aby firma była odbierana jako profesjonaliści w tym co robią.

REALIZACJA

Prace nad nowym wizerunkiem rozpoczeliśmy od poszukiwań koncepcji logo i materiałów biurowych. Zaproponowane logo spotkało się z błyskawiczną akceptacją ze strony klienta. Mocny znak graficzny zbudowany w opraciu o indywidualną typografię idealnie wpasowuje się w branżę, w której działa firma. Grafit w połączeniu z delikatnym akcentem pomarańczowego to kolorystyka jaką zapropoowaliśmy dla tworzonej nowej szaty graficznej. Nowy stworzony przez nas przekaz wizualny przyniósł oczekiwane efekty – został bardzo dobrze odebrany przez rynek. W ramach naszej pracy nad wizerunkiem zaprojektowaliśmy stronę www, folder, ulotki i szereg materiałów reklamowych. Również opatrzyliśmy nową linią projektową gadżety promocyjne oraz kalendarze firmowe.

ZADANIA WYKONANE
 • logo
 • księga znaku
 • logo firmy
 • materiały biurowe
 • identyfikacja wizualna
 • folder reklamowy
 • ulotki reklamowe
 • teczka reklamowa
 • reklama prasowa
 • kalendarze biurkowe leżące
 • kalendarze plakatowe
 • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Wydajny projekt graficzny ulotki reklamowej dl dla firmy

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją opracować, aby skłonić użytkownika do działania i interakcji z biznesem. Starannie dobraliśmy zrozumiały, ale należyty komunikat ulotki a5. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, jaki ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla marki było niezwykle istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, dlatego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Firma działa na znacznie konkurencyjnym rynku, tym samym niezwykle istotne było zapewnienie jej unikalności i najwyższej jakości, aby pozyskać ciekawość odbiorców. Nasze projekty dotyczą zarówno ulotek promocyjnych jak i promocyjnych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej

Ulotkę tworzymy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszelkie wykorzystywane detale graficzne rozmieszczamy tak, aby zachować zupełną przejrzystość. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie czytelne bez względu od jej formatu. Przykładamy znaczną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt graficzny ulotki firmowej

Nasz projekt został dogłębnie przemyślany pod wszelkim aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie elementy składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność kreowanych przez nas projektów z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się ogromną jakością i walorem estetycznym, ale co najważniejsze i funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle innych firm z tej branży, ale to właśnie my zapewniamy bezpieczny produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42