Arkada Invest

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Arkada Invest to doświadczony i prężny deweloper na bydgoskim rynku mieszkaniowym. Z sukcesami funkcjonuje od lat 90-tych. Współpracujemy już z firmą Arkada Invest od kilku lat. Wykonaliśmy dla niej szereg materiałów reklamowych i całościowych pakietów reklamujących inwestycje budowlane.

WYZWANIE

Firma deweloperska Arkada Invest potrzebowała spójnego wizerunku, wyróżniającego ją spośród firm konkurencyjnych. Logo firmy było już znane w branży deweloperskiej. Miało ono jednak pewne mankamenty, brak było spójności wewnętrznej, więc potrzebny był lifting logo. Ponadto nasz klient posługiwał się materiałami reklamowymi, które były na bardzo różnym poziomie. Mieliśmy opracować spójny pakiet materiałów reklamowych, również materiały firmowe pozostawiały wiele do życzenia.

REALIZACJA

Po wnikliwej analizie wizualnej wykonaliśmy lifting logotypu. Dokonaliśmy kilku niezbędnych zmian, polegających na poprawieniu czytelności, a także nadaniu logotypowi zgrabniejszej, nowocześniejszej formy. Zaproponowaliśmy prostszą typografię w logo, co w konsekwencji zwiększyło czytelność znaku. Wizerunek firmy Arkada Invest miał być maksymalnie oszczędny i surowy. Kolorystycznie oparliśmy projekt o szarości z mocnym akcentem koloru żółtego – barwy występujące w logotypie. Jako strukturę graficzną zaproponowaliśmy przecinające się linie i płaszczyzny – sugerujące przestrzeń architektoniczną. Pojawiające się miejscami łuki nawiązują do motywu arkady występującego w logotypie. Suma sumarum wdrożyliśmy rebranding wielopoziomowy – odświeżenie wizerunku, postrzegania marki na różnych poziomach np. logo, serwis internetowy, materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, koperty itp.), materiały promocyjne (katalogi, teczka, ulotki, itp.).

ZADANIA WYKONANE

Stworzyliśmy nowoczesny wizerunek począwszy od:

  • odświeżenie logo
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty, itp.)
  • spójny pakiet materiałów reklamowych tj. katalog, teczka ofertowa, strona internetowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i promocja

Obecnie tworzone strony www dla firm są perfekcyjnie dopracowane, jeśli idzie o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony internetowe starego typu, które to doskonale działały włączane na komputerze stacjonarnym. Dziś taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu przedmioty zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemal z dowolnej lokalizacji. W tego typu przypadkach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne wybory jeśli idzie o projekt strony internetowej dla przedsiębiorstwa

Nasze działanie polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a szczegółowiej obecne strony www dla marek muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą profesjonalnych specjalistów, grafików, którzy sprostają stworzyć coś ciekawego dla każdej branży. Zaskakująco dużo znaczy też i to, że przy projektowaniu kontrahent ma wiele do powiedzenia, a nawet pomaga w procesie opracowania strony.

strzałka

Firmowa strona www to produkt spójny z wizerunkiem firmy i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach obecnych zdecydowanie łatwiej o produkt logiczny z wizerunkiem marki, jeżeli chodzi o strony internetowe dla marek. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna znają niezwykle dobrze bieżące realia i wobec tego ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co rzeczywiście się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42