Lumi Light

Branża — Lumi Light

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Lumi Light to producent energooszczędnych żarówek ledowych. Działając w nowoczesnej branży, firma potrzebowała odpowiednie logo i identyfikację wizualną.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było stworzyć identyfikację wizualną będącą zgrabnym połączeniem nowoczesnej technologii i przekazu Eko. Mimo, iż branża żarówek LED jest dość nowa, stała się w krótkim czasie bardzo konkurencyjna. Musieliśmy zaprojektować identyfikację, która wypozycjonuje nową markę w branży i podkreśli dystans od firm konkurencyjnych.

REALIZACJA

Zaprojektowaliśmy logo wykorzystując w znaku formę graficzną przypominającą kształt żarówki. Stworzyliśmy autorską typografię dedykowaną logo marki Lumi Light. Użyliśmy nowoczesnych odcieni szarości i czystych błękitów, co nadaje logo planowany „techniczny” charakter. W folderze reklamowym, rozwijając identyfikację, dodaliśmy do szarości i błękitów ożywiający kolor żółtopomarańczowy. Kompozycje fotograficzne są miejscami rozmyte, przenikające się, co daje efekt świetlistości i przejrzystości. Chcąc uzyskać efekt nawiązania do tematyki „eko”, wykorzystaliśmy zdjęcia kojarzące się z przyrodą i przebywaniem człowieka w środowisku naturalnym. W projekcie opakowań zależało nam wykreowaniu odrębnej linii plastycznej, wyróżniającej opakowania produktów Lumi Light na półce sklepowej. Przy opakowaniach postawiliśmy przede wszystkim na czytelność i oszczędność formy – ze względu na niewielki rozmiar opakowania. Opracowaliśmy logiczną i czytelną hierarchię informacji, przez co opakowanie jest niezwykle przyjazne klientom.

Nasze główne założenia w utworzonym wizerunku – przejrzystość formy, techniczny, nowoczesny przekaz odwołujący się do ekologii – zostały osiągnięte.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • zestaw opakowań na żarówki
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna strona www dla firmy to informacja i reklama

Obecnie tworzone strony internetowe dla marek są znakomicie dopracowane, jeśli chodzi o kreację graficzną i projekt graficzny. Jednym słowem to nie są strony www starego typu, jakie to wyśmienicie działały włączane na komputerze stacjonarnym. Współcześnie taka opcja nie starczy, bo wielu przegląda treści zamieszczane w internecie także na tablecie. Tak właśnie jest, bo ludzkie wymagania odnośnie elektroniki użytkowej rosną. Jakieś kilkanaście lat temu towary zamawiano głównie za pomocą komputerów stacjonarnych i notebooków, a dziś zamawia się smartfonem i to niemalże z dowolnej lokalizacji. W tego typu sprawach chodzi o: wygodę, nowoczesność, rosnące możliwości i o to by każdy miał więcej czasu wolnego.

strzałka

Nowoczesne Opcje jeśli chodzi o projekt graficzny strony internetowej dla przedsiębiorstwa

Nasza działalność polega na projektowaniu nowoczesnych projektów stron internetowych, a wnikliwiej obecne strony www dla firm muszą w jakimś stopniu korespondować z portalami społecznościowymi, a to oznacza grafikę tematyczną i dopracowaną jakościowo. Taka kreacja graficzna jest rzecz jasna pracą kompetentnych specjalistów, grafików, którzy sprostają zaprojektować coś atrakcyjnego dla każdej branży. Zaskakująco sporo znaczy też i to, że przy projektowaniu użytkownik ma mnóstwo do wyrażenia, a nawet pomaga w procesie projektowania strony.

strzałka

Firmowa strona internetowa to produkt spójny z wizerunkiem marki i jej tożsamością

Wydaje się, że w czasach obecnych wyraźnie łatwiej o produkt spójny z wizerunkiem firmy, jeżeli idzie o strony www dla firm. Tego typu spójność gwarantują projektanci komputerowi i ludzie przygotowujący zawartość i projekt wizualny strony www. Oni rzecz jasna znają bardzo dobrze obecne realia i dlatego ich projekty graficzne stron internetowych są czymś, co faktycznie się sprawdza w biznesie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42