ML Office

Branża — Budownictwo

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

ML Office to inwestycja biurowa, o bardzo nowoczesnej architekturze. Inwestycja przeznaczona było na biura do wynajęcia, jak i również można było zakupić miejsce na siedzibę swojej firmy.

WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować logo uwzględniając w projekcie fakt, iż najważniejszą ekspozycją dla logo nie będą wcale materiały reklamowe ale plafon na ścianie budynku. Ponadto naszym zadaniem było stworzenie oryginalnej identyfikacji wizualnej dedykowanej dla klienta biznesowego wraz z materiałami reklamowymi i stroną www.

REALIZACJA

Opierając się na założeniach naszego klienta zaprojektowaliśmy logo złożone z mocnych brył komponujących się w litery ML. Zależało nam, by umieszczony na przyszłym budynku plafon był z daleka czytelny. Podczas projektowania inspirowaliśmy się oszczędną, kanciastą architekturą budynku, którą widzieliśmy na wizualizacjach. Do budynku dobieraliśmy także kolorystykę logo – szarości i zgaszony niebieski – eleganckie, „biurowe” kolory.

Wykrystalizowana linia wizerunkowa inwestycji wywołuje skojarzenia z pracą i profesjonalizmem. Przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty budynku, czyli nowoczesne, przestronne pomieszczeniapozwalające prowadzić biuro i biznes na wysokim poziomie.

Poza logo i identyfikacją wizualną zaprojektowaliśmy stronę www, katalog i teczkę reklamową utrzymane w spójnej, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42