ML Office

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

ML Office to inwestycja biurowa, o bardzo nowoczesnej architekturze. Inwestycja przeznaczona było na biura do wynajęcia, jak i również można było zakupić miejsce na siedzibę swojej firmy.

WYZWANIE

Mieliśmy zaprojektować logo uwzględniając w projekcie fakt, iż najważniejszą ekspozycją dla logo nie będą wcale materiały reklamowe ale plafon na ścianie budynku. Ponadto naszym zadaniem było stworzenie oryginalnej identyfikacji wizualnej dedykowanej dla klienta biznesowego wraz z materiałami reklamowymi i stroną www.

REALIZACJA

Opierając się na założeniach naszego klienta zaprojektowaliśmy logo złożone z mocnych brył komponujących się w litery ML. Zależało nam, by umieszczony na przyszłym budynku plafon był z daleka czytelny. Podczas projektowania inspirowaliśmy się oszczędną, kanciastą architekturą budynku, którą widzieliśmy na wizualizacjach. Do budynku dobieraliśmy także kolorystykę logo – szarości i zgaszony niebieski – eleganckie, „biurowe” kolory.

Wykrystalizowana linia wizerunkowa inwestycji wywołuje skojarzenia z pracą i profesjonalizmem. Przekaz wizualny doskonale komunikuje kluczowe atuty budynku, czyli nowoczesne, przestronne pomieszczeniapozwalające prowadzić biuro i biznes na wysokim poziomie.

Poza logo i identyfikacją wizualną zaprojektowaliśmy stronę www, katalog i teczkę reklamową utrzymane w spójnej, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • strona www
  • teczka ofertowa
  • reklama prasowa
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka efektowny artykuł promocyjny

Wykonaliśmy praktyczną i gustowną teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, lecz również gadżetem reklamowym dla marki, który z pewnością urzeknie wielu odbiorców.

strzałka

Proces opracowania projektu teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na dokumenty z logo marki oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i pokazu projektu graficznego teczki firmowej. Cały proces projektowy przebiegał pod czujnym okiem naszych specjalistów. Dopiero po zatwierdzeniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wizerunek artykułu jest spójny z tożsamością i wartościami marki, równolegle dodatkowo akcentuje jej atuty. Teczki są przydatne i praktyczne, zmieszczą sporo pism, a przy tym będą dobrą reklamą niezawodności marki.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy produkt promocyjny, tak także teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego produktu. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim zupełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po wydruk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli klientów, przykuwając uwagę nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42