Nicore

Branża — Papierosy

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Nasz klient to znaczący gracz na dynamicznie rozwijającym się rynku elektronicznych papierosów. Nowoczesna marka Nicore wprowadziła e-papierosa, który jest zdrowy i nie truje otoczenia. Pełen wachlarz produktów proponowanych przez firmę jest dostępny w sieci sprzedaży na terenie całej Polski.

WYZWANIE

Ambitne plany rysowały duże wyzwanie dla agencji reklamowej. Wkraczając na rynek i planując dynamiczny rozwój swojej marki nasz klient potrzebował wyróżniającego się wizerunku. Rynek elektronicznych papierosów był w Polsce nowy, ale już w znacznej części zdominowany przez czołowych dystrybutorów. Naszym zadaniem była kreacja identyfikacji wizualnej tak oryginalnej plastycznie, by odwrócić uwagę klientów od znanych już im marek i pokierować zainteresowanie na nową marką – Nicore. W pakiecie szerokich działań mieliśmy zaprojektować poza wizerunkiem, serię opakowań i materiały reklamowe, usprawniające sprzedaż produktów.

REALIZACJA

Aby odróżnić ofertę naszego klienta od istniejących już marek e-papierosów postanowiliśmy stworzyć identyfikacyjne rozwiązania graficzne na pierwszy rzut oka inne od pozostałych. Zrezygnowaliśmy z powszechnie stosowanych zdjęć elegancko ubranych, zadowolonych palących ludzi. Uśmiechnięci młodzi ludzie z papierosem w dłoni, ulatujący dym papierosowy to standardowe podejście do tematu, odrzuciliśmy takie spojrzenie na temat. Postawiliśmy na ilustrację, wysublimowany rysunek. Stworzyliśmy niedopowiedziane rysunki z falistych linii symbolizujących płynące smugi dymu papierosowego. Zastosowaliśmy ostre kolory wtapiające się w głęboką, dominującą w projektach czerń. Poprzez wprowadzenie głębi ciemnych barw osiągnęliśmy efekt tajemniczości, elegancji i prestiżu. Aby podbić ten efekt wykorzystaliśmy w opakowaniach metodę uszlachetniania, jaką jest wylewana srebrna folia w wybranych miejscach – mieniące się srebrne płaszczyzny oblane czernią powodują, że opakowania lokalizują produkt w segmencie „de luxe”. Takie rozwiązanie ogniskuje wzrok potencjalnych klientów.

Dzięki kreatywnej identyfikacji produkt naszego klienta stał się symbolem wysokiej jakości. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność nowej marki na tle konkurencji.

ZADANIA WYKONANE
 • logo marki
 • identyfikacja wizualna
 • plakat promocyjny
 • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty, pieczątki, itp.)
 • katalog produktowy
 • ulotka reklamowa
 • duży zestaw opakowań, który stworzył spójny pakiet
 • torba reklamowa
 • instrukcja obsługi do różnych typów e-papierosów
 • roll-up
 • strona www
 • sklep internetowy
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt firmowej strony internetowej

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, która stanowi idealną wizytówkę dla klientów. Stworzenie dobrego, pierwszego wrażenia na użytkowniku odwiedzającym stronę robimy tylko raz, w związku z tym budując firmę powinno się pozytywnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą pozycję na rynku. Nasza propozycja pomysłu na tożsamość wizualną stanowi konsekwentny przekaz firmy z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz odbiorca funkcjonuje na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy wykorzystać różne rozwiązania z zakresu grafiki i reklamy, by nagrodzić firmę na tle innych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony www

Proces opracowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego teamu dużym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o przejrzystość elementów oraz prostego, skutecznego przekazu, żeby pozytywnie ze sobą współgrały. Zadbaliśmy o dobór właściwej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, żeby jak najlepiej wkomponowały się w gotowy produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Tworzenie odpowiedniej strony www, która będzie promocją i wizytówką, to nie tylko design pod względem wizualnym, ale co najważniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, jakie zostały nam dostarczone przez firmę, które mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Odpowiednia jakość strony www i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to dobra jakość od powstania pierwotnej idei i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co wyraźnie wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zebraliśmy naokoło siebie krąg lojalnych kontrahentów i szereg oddanych projektów stron o przeróżnej problematyce. Zadbaliśmy o każdy detal, żeby zapewnić naszym odbiorcom sto procent satysfakcji i produkt końcowy na ogromnym poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42