Filtromex

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — tworzenie stron www

KLIENT

Firma Filtromex to rodzinna firma z prawie czterdziestoletnim stażem. Od początku swojej działalności produkuje wysokiej jakości filtry dla motoryzacji, przemysłu i maszyn. Z małego zakładu stała się profesjonalną firmą produkcyjną o globalnym zasięgu i kilkutysięczną powierzchnią produkcyjną.

WYZWANIE

Dynamiczny rozwój firmy, zdobywanie nowych rynków zbytu stało się pretekstem do prac nad odświeżeniem dotychczasowego wizerunku. Naszym zadaniem był całkowita zmiana dotychczasowego wizerunku firmy, aby firma zyskała nową jakość w oczach klienta. Klient oczekiwał od nas wypracowania technicznego, ale zarazem czystego i prostego przekazu.

REALIZACJA

Prace nad wizerunkiem firmy rozpoczęliśmy od bardzo ważnego elementu identyfikacji firmy czyli logotypu. Z założenia całość wizerunku firmy Filtromex miała być bardzo męska i techniczna, tak więc również znak graficzny musił iść w tym samym kierunku. Przy budownie nowego logo w konstrukcji symbolu wykorzystany został element wizualny odnoszący się do litery F, czyli pierwsza litera od nazwy firmy. Logo miało być proste i czytelne, przy tym mocno techniczne, ale też wykazywać cechy dynamiki odpowiedniej dla firmy. Dynamiczność logo uzyskaliśmy przez zastosowanie skosu, który jako element graficzny został dalej wykorzystany przy budowaniu pozostałych materiałów identyfikacji wizualnej. W ramach naszej współpracy nad nową identyfikacją wizualną zostały wykonane również materiały biurowe, ulotka firmowa i teczka ofertowa na dokumenty. Kolejnym etapem we wdrażaniu wizerunku było zaprojektowanie katalogu prezentującego szeroką ofertę produktową oraz zaprojektowanie strony internetowej.Przy kreowaniu tych elementów identyfikacji, mocny nacisk położyliśmy na techniczny charakter projektu, przy zachowaniu prostoty i czytelności oraz dynamicznego charakteru. Efekt naszej pracy spotkał się z pozytywnym odbiorem przez rynek i branżę.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • wizerunek firmy
  • materiały biurowe
  • strona www
  • folder
  • ulotka
  • teczka
  • torba
  • grafika na auto
  • gadżety reklamowe
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Projekt graficzny firmowej strony www

Zaprojektowaliśmy nową stronę internetową, jaka stanowi znakomitą wizytówkę dla kontrahentów. Stworzenie poprawnego, pierwszego wrażenia na kliencie odwiedzającym stronę robimy tylko raz, zatem budując markę trzeba pozytywnie się zaprezentować. Inwestując w jakościowy produkt reklamujący działalność gwarantujemy sobie dobrą sytuację w branży. Nasza propozycja pomysłu na identyfikację wizualną stanowi spójny przekaz marki z pewnością pomagający wybić się w branży. Nasz klient działa na konkurencyjnym rynku, wobec tego musieliśmy wykorzystać różnorodne rozwiązania z zakresu grafiki i marketingu, ażeby wyróżnić markę na tle pozostałych.

strzałka

Profesjonalna kreacja strony internetowej

Proces kreowania miał głównie na celu stworzenie jak najlepszej reklamy i był dla naszego zespołu znacznym wyzwaniem. Musieliśmy zadbać o klarowność elementów oraz prostego, efektywnego przekazu, tak aby dobrze ze sobą korespondowały. Zadbaliśmy o dobór odpowiedniej kolorystyki oraz czcionek firmowych i grafik, by jak najlepiej wkomponowały się w zrealizowany produkt. Cały czas braliśmy pod uwagę wartości, jakie zgłasza nasz klient. Tworzenie odpowiedniej strony internetowej, jaka będzie reklamą i wizytówką, to nie tylko wygląd pod względem wizualnym, ale co najważniejsze dobra ergonomia i spójności przekazu. Użyliśmy do tego celu fotografie, które zostały nam przekazane przez firmę, jakie mają wspomóc w dodatkowym ociepleniu jej wizerunku.

strzałka

Dobra jakość strony www i sprawdzony produkt

Wykonana przez nas strona, to odpowiednia jakość od powstania pierwotnej koncepcji i szkicu, aż po finalny produkt oddany do zatwierdzenia. Co stanowczo wyróżnia nas wśród konkurencji, to fakt, że zgromadziliśmy wokół siebie krąg lojalnych nabywców i szereg oddanych projektów stron o rozlicznej problematyce. Zadbaliśmy o każdy element, tak aby zapewnić naszym kontrahentom sto procent satysfakcji i produkt finalny na wysokim poziomie.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42