Opeus

Branża — Przemysł, produkcja

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Nowa jakość i siła wśród przedsiębiorstw sektora ślusarki budowlanej, tak w skrócie można określić pozycje Opeusa. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w nowoczesnym budownictwie. Gamę produktów stanowią: drzwi i ścianki profilowe uniwersalne oraz przeciwpożarowe, fasady i świetliki stalowe oraz aluminiowe, elewacje wentylowane.

WYZWANIE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i silną ekspansją na rynek europejski zapadła decyzja o stworzeniu mocnego, wiarygodnego brandu. Firma posiadała już duże doświadczenie w branży, jednak brakowało jej wyrazistego wizerunku, a nawet logotypu. Wizerunek musiał być osadzony w branży budownictwa, prezentujący firmę młodą, ale z dużym kapitałem jakim jest doświadczenie. Co ważne - firma Opeus zgłosiła się do nas jako pretendująca do bycia liderem w swoim segmencie. Stąd już na samym początku wyzwanie było duże, sama identyfikacja wizualna firmy miała tworzyć wyraz stabilnego, poważnego partnera w biznesie.

REALIZACJA

Tworząc logo staraliśmy się uzyskać wyraz męski, zdecydowany. Postawiliśmy na kontrastowe zestawienie ciemnej barwy „brąz” i dużo jaśniejszej barwy „świeży zielony”. Typografię zaprojektowaliśmy prostą, o technicznym charakterze. Techniczny przekaz wzmocnił wrażenie solidności firmy Opeus w swojej branży. Aby nadać lekkości wizerunkowi stworzyliśmy rysowane delikatną kreską ilustracje łączące się ze zdjęciami budynków, klatek schodowych – co daje ciekawy efekt odrealnienia ciężkich stalowych konstrukcji, a dzięki temu wyróżnia wizerunek Opeusa na tle konkurencji. Podczas kilku lat wspólnej pracy stworzony przez nas wizerunek firmy Opeus ewoluował. Powstało z naszym udziałem wiele materiałów promocyjno-reklamowych. W niektórych dominują architektoniczne płaszczyzny firmowych kolorów brązu i zieleni, w innych kładliśmy większy nacisk na rysunek. Dzięki temu materiały firmy są różnorodne i ciekawe. W całości tworzą spójny rozwojowy pakiet wizualny wyróżniający naszego klienta klarowną indywidualną linią plastyczną. Silna, męska identyfikacja wizualna pomogła naszemu klientowi w realizacji strategii budowy solidnego przedsiębiorstwa. Opracowane wersje językowe materiałów marketingowych pozwoliły Opeusowi na rozwój handlowy, również na kolejnych rynkach europejskich.

ZADANIA WYKONANE

Podczas dłuższej współpracy powstał spory pakiet identyfikacyjny obejmujący zarówno podstawowe materiały reklamowe, jak i promocja firmy na zewnątrz.

  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (tj. wizytówki, papier firmowy, koperty)
  • reklama na samochodach firmowych
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (zestaw katalogów reklamowych, teczka reklamowa, teczka-clip, zestaw różnych kalendarzy reklamowych, teczki ofertowe, notesy, bloczki)
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Teczka reklamowa a4 efektowny towar reklamowy

Wykonaliśmy praktyczną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, ale również gadżetem reklamowym dla marki, jaki z pewnością urzeknie wielu kontrahentów.

strzałka

Proces tworzenia projektu graficznego teczki reklamowej

Wykonaliśmy teczki w rozmiarze a4. Są to teczki na dokumenty z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od stworzenia i prezentacji projektu teczki dla firmy. Kompletny proces projektowy przebiegał pod bacznym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu opracowania przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami firmy, równolegle dodatkowo akcentuje jej atuty. Teczki są przydatne i wygodne, pomieszczą co niemiara pism, a przy tym będą dobrą promocją solidności firmy.

strzałka

Teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy towar promocyjny, tak również teczka, powinna być wykonana starannie i dopracowana w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt. Zadbaliśmy o dobrą jakość substancji i nadruków oraz szczegółowe wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i wiarygodnego produktu. Dzięki temu, że stworzyliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim zupełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, przykuwając atencję nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42