Lumi Light

Branża — Lumi Light

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Lumi Light to producent energooszczędnych żarówek ledowych. Działając w nowoczesnej branży, firma potrzebowała odpowiednie logo i identyfikację wizualną.

WYZWANIE

Naszym zadaniem było stworzyć identyfikację wizualną będącą zgrabnym połączeniem nowoczesnej technologii i przekazu Eko. Mimo, iż branża żarówek LED jest dość nowa, stała się w krótkim czasie bardzo konkurencyjna. Musieliśmy zaprojektować identyfikację, która wypozycjonuje nową markę w branży i podkreśli dystans od firm konkurencyjnych.

REALIZACJA

Zaprojektowaliśmy logo wykorzystując w znaku formę graficzną przypominającą kształt żarówki. Stworzyliśmy autorską typografię dedykowaną logo marki Lumi Light. Użyliśmy nowoczesnych odcieni szarości i czystych błękitów, co nadaje logo planowany „techniczny” charakter. W folderze reklamowym, rozwijając identyfikację, dodaliśmy do szarości i błękitów ożywiający kolor żółtopomarańczowy. Kompozycje fotograficzne są miejscami rozmyte, przenikające się, co daje efekt świetlistości i przejrzystości. Chcąc uzyskać efekt nawiązania do tematyki „eko”, wykorzystaliśmy zdjęcia kojarzące się z przyrodą i przebywaniem człowieka w środowisku naturalnym. W projekcie opakowań zależało nam wykreowaniu odrębnej linii plastycznej, wyróżniającej opakowania produktów Lumi Light na półce sklepowej. Przy opakowaniach postawiliśmy przede wszystkim na czytelność i oszczędność formy – ze względu na niewielki rozmiar opakowania. Opracowaliśmy logiczną i czytelną hierarchię informacji, przez co opakowanie jest niezwykle przyjazne klientom.

Nasze główne założenia w utworzonym wizerunku – przejrzystość formy, techniczny, nowoczesny przekaz odwołujący się do ekologii – zostały osiągnięte.

ZADANIA WYKONANE
  • logo
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (papier firmowy, koperty wizytówki, itp.)
  • zestaw opakowań na żarówki
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna a5 teczka reklamowa efektowny artykuł wizerunkowy

Stworzyliśmy praktyczną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko użytecznym przedmiotem, lecz również gadżetem promocyjnym dla firmy, jaki z pewnością oczaruje wielu klientów.

strzałka

Etapy tworzenia projektu graficznego teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w wymiarze a4. Są to teczki na pisma z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę zaczęliśmy od wykonania i pokazu projektu graficznego teczki firmowej. Kompletny przebieg projektowy przebiegał pod czujnym okiem naszych fachowców. Dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd produktu jest spójny z tożsamością i wartościami marki, naraz w dodatku uwidocznia jej atuty. Teczki są użyteczne i wygodne, zmieszczą dużo dokumentów, a przy tym będą dobrą promocją solidności firmy.

strzałka

Profesjonalna teczka firmowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana rzetelnie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość materiałów i nadruków oraz dogłębne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim całkowitą kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, tworzenia, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie wielu niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli nabywców, zatrzymując atencję nad porządnym wykonaniem i elegancją.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42