Pres

Branża — Budownictwo

Praca — Teczki reklamowe

KLIENT

Pres to deweloper z długimi tradycjami w branży budowlanej, stabilną pozycją i bardzo dużym bagażem doświadczeń. Lider firmy jest synonimem nowoczesnego budownictwa w regionie.

WYZWANIE

Wieloletnia współpraca z firmą Pres zaowocowała zleceniem nam rebrandingu. Dotychczas firma posiadała niespójny przekaz marketingowy - ani typografia, ani kolorystyka nie były zdefiniowane jako stałe elementy identyfikacji firmy. Naszym zadaniem było wykrystalizowanie spójnego wizerunku firmy Pres, wyróżniającego ofertę naszego klienta spośród innych firm deweloperskich. Oferta Pres kierowana do klientów wymagających, proponuje budownictwo o wysokim standardzie, co musiało być podkreślone w wizerunku firmy. Kompleksowy wizerunek miał odzwierciedlać profesjonalizm, bardzo duże doświadczenie w budownictwie oraz szeroki zakres usług, jakie świadczy firma Pres.

REALIZACJA

Stworzyliśmy proste w wyrazie, ale odnoszące się do tematyki branży logo. Logo zamknęliśmy graficznym symbolem sklepienia, aby już sam znak nasuwał skojarzenia z branżą budowlaną.

Projektując wizerunek firmy postawiliśmy na minimalistyczny przekaz graficzny, który przykuwa uwagę prostotą i czystością formy. Oparty został na bryłach, elementach odnoszących się do budownictwa, co ma nawiązywać do tematyki architektonicznej. Zastosowaliśmy zestawienie firmowej typografii oraz dwóch podstawowych barw – szarości i czerwieni. Konsekwencja w zastosowaniu kolorystyki skutecznie ujednoliciła przekaz wizualny wszystkich materiałów promocyjnych firmy. Aby nadać element ekskluzywności prostym w formie graficznej materiałom drukowanym wprowadziliśmy uszlachetnienie w postaci koloru srebrnego, co spowodowało zwiększenie prestiżu tworzonych materiałów. Końcowo stworzony spójny pakiet materiałów zwraca uwagę swoją „prostotą” i ciekawym, nowoczesnym projektem graficznym.

ZADANIA WYKONANE
  • logo firmy
  • identyfikacja wizualna
  • materiały firmowe (wizytówki, papier firmowy, koperty itp.)
  • spójny zestaw materiałów promocyjno-reklamowych (katalog reklamowy, teczka)
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalna teczka firmowa efektowny artykuł promocyjny

Wykonaliśmy praktyczną i stylową teczkę reklamową. Dzięki nam teczka nie jest już tylko praktycznym przedmiotem, lecz także gadżetem reklamowym dla firmy, jaki z pewnością zachwyci niemało odbiorców.

strzałka

Etapy opracowania projektu teczki reklamowej

Stworzyliśmy teczki w formacie a4. Są to teczki na dokumenty z logotypem oraz teczki ofertowe z nadrukiem. Naszą pracę rozpoczęliśmy od stworzenia i przedstawienia projektu graficznego teczki firmowej. Pełny proces projektowy zachodził pod uważnym okiem naszych fachowców. Dopiero po zatwierdzeniu projektu przystąpiliśmy do wykonywania teczek. Ogólny wygląd artykułu jest spójny z identyfikacją i wartościami marki, naraz dodatkowo podkreśla jej plusy. Teczki są użyteczne i wygodne, pomieszczą niemało dokumentów, a przy tym będą dobrą reklamą niezawodności marki.

strzałka

Profesjonalna teczka reklamowa zgodna z wizerunkiem marki

Wierzymy w to, że jak każdy artykuł reklamowy, tak też teczka, powinna być wykonana starannie i dopieszczona w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Taki właśnie jest ten projekt graficzny. Zadbaliśmy o dobrą jakość surowców i nadruków oraz gruntowne wykonanie opracowania graficznego. Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i pewnego towaru. Dzięki temu, że wykonaliśmy projekt graficzny od początku do samego końca, mieliśmy nad nim pełną kontrolę na każdym etapie pracy od koncepcji, kreacji, projektowania, aż po druk. Pozwoliło nam to na uniknięcie dużej ilości niedociągnięć i sprawienie, że projekt graficzny jest jeszcze lepszy i z pewnością zadowoli kontrahentów, uwiązując czujność nad porządnym wykonaniem i klasą.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42