Koleje Mazowieckie
Branża — Transport, spedycja

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Koleje Mazowieckie to wiodąca w kraju spółka pasażerskich przewozów kolejowych. Firma prowadzi pasażerski transport kolejowy o wysokim standardzie w aglomeracji warszawskiej oraz na pozostałym obszarze województwa mazowieckiego, jako elementu zintegrowanego transportu publicznego.

WYZWANIE

Zlecenie dotyczyło zaprojektowania serii ulotek i plakatów reklamujących różne usługi oferowane przez naszego klienta. Łączyć je miała spójna linia graficzna, różnicować – przekaz, gdyż każdy z materiałów miał być dedykowany pod innego klienta. Naszym zadaniem było opracowanie systemu wizualnego, który kreowałby spójną identyfikację wizualną firmy, umożliwiałby rozbudowę listy usług i produktów.

REALIZACJA

Przystępując do pracy staraliśmy się sprawić, aby materiały reklamowe wyróżniały się prawdziwie jakościowym wizerunkiem. Ważne było, aby klient mógł z łatwością rozróżnić poszczególne oferty. Aby to osiągnąć zastosowaliśmy kod kolorystyczny dedykowany dla danej grupy – klient biznesowy, klienci młodzi do 30 lat, strefy czasowe i zakresy dotyczące miejsca. Natomiast kompozycja, rama graficzna została ujednolicona, po to, aby zachować spójność wszystkich materiałów. Zaprojektowaliśmy ciekawy układ graficzny oparty na wyrazistych wektorowych kształtach budujących formę. Dla czytelnego przekazu użyliśmy fotografii i montaży fotograficznych komunikujących właściwe treści. Oryginalne rozwiązania graficzne podkreśliły odrębność i indywidualność oferty naszego klienta na tle konkurencji. Nasze działania przyczyniły się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku firmy.

ZADANIA WYKONANE
  • spójny wizerunek materiałów promocyjnych
  • zestaw 20 ulotek reklamowych
  • zestaw 4 plakatów promujących usługi dla określonych grup klientów
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny projekt ulotki reklamowej dla firmy

Oto nasz nowy projekt graficzny - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją zaprojektować, aby nakłonić klienta do działania i interakcji z firmą. Sumiennie dobraliśmy zrozumiały, ale poprawny komunikat ulotki. Jest to przede wszystkim wizytówka dla towaru, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było niezwykle istotne, aby finalny produkt był spójny z jej przekazem, toteż uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, w związku z tym istotne było zapewnienie jej unikatowości i najwyższej jakości, aby zdobyć ciekawość odbiorców. Nasze projekty graficzne dotyczą także ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Wielkość ulotki reklamowej - właściwy wybór

Ulotkę tworzymy w dwóch wymiarach - A4 oraz A5. Wszystkie stosowane elementy graficzne umieszczamy tak, aby zachować całkowitą klarowność. Dbamy o każdy detal na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie widoczne niezależnie od jej formatu. Przykładamy dużą wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do finalnej kreacji.

strzałka

Oryginalny projekt ulotki firmowej dla marki

Nasz projekt graficzny został starannie zaplanowany pod każdym aspektem. Uważnie dobraliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak kolory, typografia i grafika. Dbamy o zgodność przygotowywanych przez nas propozycji z wizerunkiem firmy i jej identyfikacją wizualną. Nasz produkt cechuje się wysoką formą i walorem estetycznym, ale co najistotniejsze też funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my dostarczamy sprawdzony produkt, któremu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42