Medyk
Branża — Medycyna

Praca — Ulotki reklamowe

KLIENT

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk to klinika medycyny rodzinnej, a przede wszystkim specjalistyczna lecznica dermatologiczna. Oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki i leczenia chorób skóry oraz bogatą gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

WYZWANIE

W związku z rozwojem oferty i zakresu usług medycznych Klinika Medyk potrzebowała nowoczesnego wizerunku i szerokiego pakietu materiałów promocyjnych. Firma chciała utrzymać swoje logo, natomiast cała linia graficzna zarówno strony internetowe jak i materiałów drukowanych miały zostać zaprojektowane na nowo. Wyzwaniem dla nas było pokazać zabiegi dermatologiczne w sposób piękny, tak, by zachęcić potencjalne klientki do korzystania z usług kliniki, a przy tym należało podkreślić aspekt „wysokich” technologii i nowoczesnej medycyny.

REALIZACJA

Prace nad zmianą całościowej identyfikacji wizualnej obejmowały przede wszystkim zaprojektowanie spójnej linii graficznej, która nadałaby ofercie Medyka indywidualny, niepowtarzalny charakter. Zastosowaliśmy motyw ciała uwikłanego w falujące kształty wektorowe, podkreślające smukłe kształty. Prezentując ciało ludzkie staraliśmy się unikać klimatu kojarzonego z erotyką, na rzecz „medycznego”, „dermatologicznego” przesłania.

Zrealizowaliśmy osobne ulotki reklamowe dla każdego z zabiegów dermatologicznych. Różnicuje je kolor, łączy wspólny klimat kompozycyjny i jednakowy, niestandardowy wykrój formy wydawniczej. Wiele uwagi poświęciliśmy dopracowaniu estetycznego wykończenia materiałów reklamowych.

Ponadto zaprojektowaliśmy stronę www, katalog reklamowy i teczkę reklamową utrzymane w spójnej z ulotkami, indywidualnej linii graficznej.

ZADANIA WYKONANE

Pakiet materiałów promocyjnych:

  • spójny wizerunek dla firmy
  • materiały biurowe (papier firmowy, wizytówki, itp.)
  • katalog reklamowy o usługach
  • teczka reklamowa
  • seria 4 ulotek dla produktów
  • strona www
REFERENCJE
list polecający
Zinteresowany projektem?Skontaktuj się z nami...

Profesjonalny projekt graficzny ulotki a5 reklamowej dla marki

Oto nasz nowy projekt - ulotka reklamowa. Wiemy, jak ją stworzyć, aby skłonić kontrahenta do działania i interakcji z firmą. Rzetelnie dobraliśmy wyraźny, ale właściwy komunikat ulotki. Jest to przede wszystkim wizytówka dla materiału, który ma być wyeksponowany na pierwszy plan. Dla firmy było niezwykle istotne, aby końcowy produkt był spójny z jej przekazem, dlatego uwzględniliśmy to i zamknęliśmy w projekcie graficznym. Marka działa na znacznie konkurencyjnym rynku, dlatego bardzo ważne było zapewnienie jej unikalności i najwyższej jakości, aby pozyskać ciekawość odbiorców. Nasze projekty graficzne dotyczą również ulotek reklamowych jak i brandingowych.

strzałka

Format ulotki reklamowej - właściwy dobór

Ulotkę tworzymy w dwóch rozmiarach - A4 oraz A5. Wszelkie stosowane szczegóły graficzne umieszczamy tak, aby zachować całkowitą przejrzystość. Dbamy o każdy szczegół na ulotce, dzięki czemu wszystko jest wyraźnie dostrzegalne niezależnie od jej rozmiaru. Przykładamy znaczną wagę do szczegółów od pierwszego szkicu i pomysłu aż do końcowej kreacji.

strzałka

Pomysłowy projekt graficzny ulotki firmowej dla marki

Nasz projekt graficzny został szczegółowo zaplanowany pod wszelkim aspektem. Starannie dostosowaliśmy wszystkie części składające się na ulotkę reklamową, takie jak barwy, typografia i grafika. Dbamy o zgodność tworzonych przez nas projektów z wizerunkiem marki i jej tożsamością wizualną. Nasz produkt cechuje się gigantyczną postacią i walorem estetycznym, ale co najważniejsze również funkcjonalnością. Nasza praca wyróżnia się na tle pozostałych marek z tej branży, ale to właśnie my dostarczamy sprawdzony produkt, jakiemu możesz zaufać.

ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42