Kreacja
wizerunku
marki

Portfoliozobacz nasze
realizacje
Wycenasprawdź
cenę pracy
Porozmawiajmy
o Twojej marce...
zapytaj o wycenę 56 674 24 42 Copyright © Studio Whiteart ul. Jarzębinowa 3, 87-123 Torun, Bydgoszcz, Włocławek tel.56 674 24 42 www.whiteart.pl
profesjonalne storny firmowe
tlobramkapilkanurekptakptakptakptak
Strony www

Reklama internetowa - promocja strony www

Skuteczność działań marketingowych podejmowanych w sieci zaczyna przewyższać te osiągnięte poprzez tradycyjne metody. Wykorzystaj to! Pomożemy budować i realizować skuteczne strategie e-marketingowe.

Promocja strony www w interncie

jest podstwą funcjonowania strony internetowej.

Na podstawie wspólnej analizy strony www - mając na uwadze specyfikę Twojej branży, produktów, grupy docelowej, sposobu komunikacji z klientami... - dobierzemy odpowiednie narzędzia, tak aby skutecznie wypromować stronę www - skuteczna reklama internetowa.

Nasze realizacje
Strona www, projekt
Budowa stron www
Tworzenie strony www
Nowoczesna strona www
Responsywna strona www
Projekt strony www
Projekt responsywnej strony www
Budowa strony www
projektowanie stron www

Potrzebujesz nowej strony www?

Możemy zaprojektować stronę internetową, serwis www i ...wiele więcej.napisz do nas

Stworzenie profesjonalnej strony www to pierwszy podstawowy krok do osiągnięcia sukcesu marketingowego w sieci. Głównym celem funcjonowania strony www jest przyciągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów do strony, a cel ten można uzyskać jednie przez efektywne narzędzia reklamy internetowej. Proponujemy kreację, a następnie nadzór nad działaniami dotyczącymi marketingu interaktywnego począwszy od:

  • profesjonalne wykonanie strony www
  • wypromowanie strony www w wyszukiwarkach
  • stworzenie reklam internetowych
  • zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowej
Billboard z napisem Jak możesz reklamować się w sieci

POZYCJONWANIE STRON WWW w wyszukiwarkach internetowych

Pozycjonowanie stron www

jest jedną ze skuteczniejszych form promocji strony www w sieci. Ma ono na celu spowodowanie aby strona www odnajdywana była na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych. Osiągając bardzo wysoką pozycję w rankingach wyszukiwarki strona www może przyciągnąć przeciętnie od kilkuset do kilkunastu tysięcy odwiedzających miesięcznie, a to w prosty sposób przekłada się na zysk. Pozycjonowanie stron www to najtańsza, najmniej nachalna i prawdopodobnie najskuteczniejsza forma reklamy internetowej.

KAMPANIE BANEROWE

Banery wykorzystane w kampanii internetowej mają na celu rozpowszechnienie produktu, usługi czy też samej strony www w sieci. Nieustannie podnoszone standardy wizualne i technologiczne dla banerów spowodowały, że jest to obecnie podstawowe narzędzie wykorzystywane w kampaniach internetowych marek czy też produktów.

Promocja strony www

z wykorzystaniem kampanii banerowych to niezwykle skuteczne narzędzie. Projektowane przez nas banery reklamowe charakteryzuje atrakcyjna i niepowtarzalna grafika, która tworzy odpowiedni przekaz reklamowy dostosowany do potrzeb kampanii.

MAILING

Mailing to skuteczna forma dotarcia z ofertą reklamową do szerokiego grona potencjalnych klientów. Polega na przesyłaniu do ściśle określonej grupy użytkowników informacji ważnych z punktu widzenia firmy. Rozsyłana wiadomość e-mailowa może być wysyłana w postaci tekstu lub w atrakcyjnej formie graficznej (pobieranie grafiki z serwera). Może to być na przykład informacja o uruchomieniu nowej strony internetowej, wprowadzeniu na rynek nowej usługi lub produktu. Stosując system mailingowy możecie zaoszczędzić czas, pieniądze, a co najważniejsze podtrzymać więzi z klientami.

Zalety mailingu:

  • niskie koszty dotarcia z informacją do wybranej grupy klientów
  • podtrzymywanie stałej więzi z klientami
  • bieżące informowanie o nowościach i promocjach w ofercie
  • i wiele innych
Przykładowe projekty naszych realizacji stron www dla firm...

STRONY internetowe

Od 25 lat tworzymy strony internetowe, zarówno małe firmowe strony www, jak i rozbudowane serwisy internetowe. Każda nasza realizacja to indywidualne skrojony projekt strony www. Projektując przykładamy wiele uwagi do detali.Możemy pomóc Twojej stronie www...JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ Z NAMI?NAPISZ CO CIEBIE INTERESUJE
ZAPYTAJ O CENĘ biuro@whiteart.pl 56 674 24 42